Gwiazdy

    Gwiazdy

    Miłośnicy programu "Projekt Lady" z zainteresowaniem śledzą postępy w nauce, jakimi na drodze do wielkiego finału wykazują się uczestniczki popularnego show. Po kilku tygodniach obfitujących w cenne lekcje i nowe doświadczenia, mieszkanki pałacu w Ojrzanowie w końcu będą mogły pochwalić się zdobytymi umiejętnościami. Wszystko to za sprawą wielkiego testu mentorek, który stanowi jedno z najtrudniejszych wyzwań dla młodych dam. Która z dziewcząt poradzi sobie najlepiej?

    W życiu Żakliny Ta Dinh ostatnio sporo się dzieje. Kilka tygodni temu uczestniczka 7. edycji programu "Top Model" przywitała na świecie swoje pierwsze dziecko. Piękna modelka o egzotycznej urodzie chętnie opowiada o urokach macierzyństwa w sieci, nie stroni też od publikowania na Instagramie rodzinnych zdjęć. W jednym z postów pochwaliła się wyjątkowym prezentem, który jej córeczka otrzymała od Michała Piróga.

    13. edycja "Mam Talent!" udowodniła, że mimo tak wielu, poprzedzających ją sezonów, format dalej potrafi zaskakiwać widzów. Fani show nie tylko mieli okazję poznać uczestników o nietypowych talentach, ale i nową obsadę samego programu, do której dołączyli Jan Kliment i Michał Kempa. O tym, kogo z jury najbardziej by się bał na miejscu uczestników, komik opowiedział w rozmowie z Michaliną Koblą z serwisu dziendobry.tvn.pl.

    Za nami finał 13. edycji "Mam Talent!". Liczba ta nie okazała się być pechowa - wśród uczestników nie zabrakło osób o nietuzinkowych zdolnościach. Nowością dla widzów był też skład samego jury, do którego dołączył Jan Kliment. W rozmowie z Michaliną Koblą z serwisu dziendobry.tvn.pl tancerz zdradził, co pokazałby na scenie i kogo najbardziej by się bał, zamieniając się miejscami z uczestnikami.