Gwiazdy

    Gwiazdy

    Monika Miller zniknęła z Instagrama. Przez ponad miesiąc na jej profilach w mediach społecznościowych próżno było szukać nowych wpisów czy relacji. Teraz ujawniła powód absencji. Okazuje się, że młoda gwiazda ciężko choruje. Internauci na widok jej wzdętego brzucha pospieszyli z gratulacjami, a firmy produkujące akcesoria dla dzieci prześcigały się w proponowaniu kontraktów reklamowych. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl Monika Miller ujawnia, jak zareagowała na wpisy oraz wyjaśniła, co tak naprawdę jej dolega.

    Wszyscy fani programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" trzymają kciuki za Anetę i Roberta, których związek zachwyca dojrzałością, spokojem i wielką nadzieją na miłość. Burzliwą dyskusję z kolei wywołuje relacja Kasi i Pawła, a także dość bliskie więzi łączące dziewczynę z mamą. Gdy więc w mieszkaniu uczestniczki show pojawia się jej rodzicielka, atmosfera gęstnieje. Natomiast Julka nie potrafi rozpoznać intencji Tomka, wysyłającego ciągle sprzeczne komunikaty. Co jeszcze wydarzy się w 12 odcinku programu?

    Aleksandra Żuraw popularność zdobytą w "Top Model" wykorzystała, by rozkręcić własną działalność. Dziś jest odnoszącą sukcesy bizneswoman. Nie zawsze jednak jej życie było usłane różami. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl gwiazda opowiedziała o wydarzeniach z dzieciństwa, które, choć były bolesne, ukształtowały jej charakter i pomogły znaleźć się w miejscu, w którym jest dzisiaj.

    W ubiegły piątek miała miejsce premiera nowej płyty Adele. Z tej okazji artystka udzieliła już wiele wywiadów. Jeden z ostatnich długo będzie pamiętać. Dziennikarz, który przeprowadzał z nią rozmowę, wykazał się dużą ignorancją. Artystka postanowiła zakończyć spotkanie.