Gwiazdy

  Gwiazdy

  Za nami emocjonujący finał "Top Model". Jubileuszową edycję programu wygrała Dominika Wysocka, ale na tym nie koniec niespodzianek. Finalistka Julia Sobczyńska po zakończeniu show oświadczyła się swojej partnerce. W rozmowie z Darią Pacańską, reporterką dziendobry.tvn.pl opowiedziała o związku i planach na przyszłość. Czy zamierzają wziąć ślub?

  Staszek Plewniak to wokalista, instrumentalista, producent muzyczny i autor tekstów. Współzałożyciel zespołu FOURS collective, który w 2016 roku w półfinale programu "Mam Talent!" podbił serca jurorów i widzów. Co po latach słychać u artysty? Sprawdziła to redaktorka serwisu dziendobry.tvn.pl Nastazja Bloch.

  W środowy wieczór, 24 listopada odbył się finał 10. edycji "Top Model". W końcowym etapie zmierzyły się ze sobą Dominika Wysocka, Nicole Akonchong i Julia Sobczyńska. Już wiemy, która z nich wygrała nagrodę pieniężną w wysokości 100 000 złotych, kontrakt z agencją modelek i modeli, a także sesję okładkową w magazynie "Glamour".

  Monika Miller zniknęła z Instagrama. Przez ponad miesiąc na jej profilach w mediach społecznościowych próżno było szukać nowych wpisów czy relacji. Teraz ujawniła powód absencji. Okazuje się, że młoda gwiazda ciężko choruje. Internauci na widok jej wzdętego brzucha pospieszyli z gratulacjami, a firmy produkujące akcesoria dla dzieci prześcigały się w proponowaniu kontraktów reklamowych. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl Monika Miller ujawnia, jak zareagowała na wpisy oraz wyjaśniła, co tak naprawdę jej dolega.

  Wszyscy fani programu "Ślub od pierwszego wejrzenia" trzymają kciuki za Anetę i Roberta, których związek zachwyca dojrzałością, spokojem i wielką nadzieją na miłość. Burzliwą dyskusję z kolei wywołuje relacja Kasi i Pawła, a także dość bliskie więzi łączące dziewczynę z mamą. Gdy więc w mieszkaniu uczestniczki show pojawia się jej rodzicielka, atmosfera gęstnieje. Natomiast Julka nie potrafi rozpoznać intencji Tomka, wysyłającego ciągle sprzeczne komunikaty. Co jeszcze wydarzy się w 12 odcinku programu?

  Aleksandra Żuraw popularność zdobytą w "Top Model" wykorzystała, by rozkręcić własną działalność. Dziś jest odnoszącą sukcesy bizneswoman. Nie zawsze jednak jej życie było usłane różami. W rozmowie z dziendobry.tvn.pl gwiazda opowiedziała o wydarzeniach z dzieciństwa, które, choć były bolesne, ukształtowały jej charakter i pomogły znaleźć się w miejscu, w którym jest dzisiaj.