Niespodzianka Dzień Dobry TVN dla Jolanty Pieńkowskiej
"Zjazd Absolwentów" - pod takim hasłem upływa w Dzień Dobry TVN jubileusz programu. Dla widzów emitowane są specjalne odcinki z udziałem gwiazd, które w ciągu ostatnich dwudziestu lat tworzyły najlepszy program poranny w Polsce. Niedzielne (21.09) wydanie poprowadzili Jolanta Pieńkowska i Marcin Prokop.
- Bardzo było miło pracować z tobą, bardzo było miło znów spotkać się z państwem. Wróciły wspomnienia, chociaż, jak to powiedział Robert w naszym ostatnim programie: "Dzień Dobry TVN jest trochę jak z jazdą na rowerze". Jak robisz to przez tyle lat, to nie zapominasz, więc mam nadzieję, że nie zapomniałam. Mam nadzieję, że się Państwu nas dobrze oglądało - stwierdziła dziennikarka.
Jolanta Pieńkowska absolwentką Dzień Dobry TVN
Jolanta Pieńkowska wraz z Marcinem Prokopem zapozowała na tle jubileuszowej ścianki, dziękując przy okazji za 20 lat emisji porannego programu.
- Wzruszyłam się. Czuję się jak podczas końca roku. Jeszcze raz bardzo państwu dziękuję - podkreśliła.
Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz też na Player.pl.
Zobacz także:
- Jolanta Pieńkowska ponownie jako prowadząca Dzień Dobry TVN. To będzie niecodzienny duet
- Tego Kinga Rusin nie spodziewała się po powrocie do Dzień Dobry TVN. "Popłakałam się"
- Modowe wpadki w Dzień Dobry TVN. "Strój typu elf"
Autor: Zofia Wierzcholska
Źródło zdjęcia głównego: Adam Burakowski