jubileusz

    jubileusz

    Zespół LemON powstał spontanicznie. Nie licząc na sukces młodzi mężczyźni zebrali się w jednej grupie i zaczęli grać. To co się działo przez ostatnie 10 lat, przerosło ich najśmielsze oczekiwania. Z tej okazji w studiu Dzień Dobry TVN zdradzili, co działo się w tym czasie, jakie mają plany i jak będą świętować okrągły jubileusz. Powstanie zespołu LemON

    Początek nowego roku w kalendarzu to ważny moment dla Andrzeja Piasecznego i jego mamy. W pierwszym tygodniu stycznia oboje obchodzą urodziny. Artysta zadbał o to, by podwójna uroczystość pozostała niezapomniana. Rodzinnym kadrem upamiętniającym urodzinowe przyjęcie podzielił się z fanami za pośrednictwem mediów społecznościowych.

    Stacja TTV już od dziesięciu lat bawi i wzrusza miliony widzów w całej Polsce, a wszystko to za sprawą bogatej oferty programowej, która nieustannie poszerza się o nowe propozycje. Z okazji wyjątkowego jubileuszu, gwiazdy popularnych formatów wzięły udział w specjalnym odcinku programu "99 – GRA O WSZYSTKO". W Dzień Dobry TVN o kulisach niecodziennego projektu opowiedzieli Agnieszka Kuszewska i Ewa Rogalska z "Gogglebox. Przed telewizorem" oraz dziennikarz Jan Pirowski.

    Już w styczniu, stacja TTV będzie obchodziła swoje 10 urodziny. W jubileuszowym show będą rywalizować ze sobą najbardziej znane twarze telewizji. Wśród gwiazd zobaczymy bohaterów “Królowych życia”, “Googlebox” czy “Down the road”. Emisja programu planowana jest na styczeń 2022 roku.