jubileusz

  jubileusz

  Andrzej Seweryn - aktor, reżyser teatralny i filmowy, a od 1 stycznia 2011 roku dyrektor Teatru Polskiego im. Arnolda Szyfmana w Warszawie. Pracował m.in. z Andrzejem Wajdą, Andrzejem Żuławskim, Giorgio Trevesem, Stevenem Spielbergiem, Regisem Wargnierem i Agnieszką Holland, a także jako trzeci cudzoziemiec w historii, otrzymał angaż do Comédie Française, jednego z najbardziej prestiżowych zespołów teatralnych na świecie. Z okazji 75. jubileuszu przypominamy sylwetkę tego wielkiego artysty.

  Od 40 lat na scenie, w tym roku świętowała 65. urodziny. Ikona polskiej muzyki, dzięki której w szarych czasach PRL-u publiczność poczuła powiew kolorowego, zachodniego świata. Piosenkarka zrewolucjonizowała sceniczne stroje i wprowadziła nowe trendy w życie codzienne. O tym, "czego dziś chce", Izabela Trojanowska mówiła w Dzień Dobry TVN.

  Trudno w to uwierzyć, ale od debiutu Anny Jurksztowicz minęło już 35 lat. To właśnie w 1985 roku podczas Festiwalu Polskiej Piosenki w Opolu wokalistka po raz pierwszy zaprezentowała się szerokiej publiczności. O początkach swojej kariery i najbliższych planach artystycznych opowiedziała w Dzień Dobry TVN, a na naszej scenie zaśpiewała nowy utwór "Jestem taka sama". Posłuchajcie.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Bajm z singlem "My". Jak Wam się podoba ta piosenka?

  W tym roku Bajm obchodzi swoje 40-lecie. Co się zmieniło w zespole przez ten czas? Jaki jest ich klucz do sukcesu? W studiu Dzień Dobry TVN Beata Kozidrak zdradziła, że na scenie zawsze towarzyszy jej adrenalina. Gdzie gwiazda szuka wyciszenia? I jakie ma plany na najbliższy czas?

  Zespół RH+ z okazji jubileuszu szykuje urodzinowy album, na którym wystąpią wszyscy dotychczasowi wokaliści zespołu oraz zaproszeni goście. Singiel "Supernova" to jego pierwsza odsłona. Posłuchajcie piosenki piosenki. Na scenie Dzień Dobry TVN RH + feat. Franek.

  Jeszcze nigdy w 20-letniej historii stacji TVN nie siedziały razem na kanapie. Zaproszenie do studia Dzień Dobry TVN przyjęły kobiety, które ze stacją związane są od dawna, niektóre z nich od początku. O nich Marcin Prokop mówi: "królowe TVN". Na naszej kanapie zasiadły: Monika Olejnik, Martyna Wojciechowska, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Magda Mołek, Anna Maruszeczko i Anita Werner. Dorocie i Marcinowi opowiedziały o swoich początkach w stacji TVN. Czy wiecie, kto był pierwszym gościem Moniki Olejnik w "Kropce nad i"? Jaki nazywał się pierwszy program, który prowadziła Martyna Wojciechowska? Kto mówił do Anity Werner "mała"? Co w TVN robiła Magda Mołek zanim zaczęła prowadzić program "Dzień Dobry TVN? Jak swoje początki w stacji wspominają Anna Maruszeczko i Katarzyna Kolenda-Zaleska? Zobaczcie!