Gwiazdy

  Gwiazdy

  Erykah Badu to amerykańska wokalistka obdarzona charyzmatycznym, zapadającym w pamięć głosem. Od 20 lat nieprzerwanie na topie. Laureatka kilku nagród Emmy. Erykah to także kobieta niezależna i wymagająca mama. Z artystką rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Gabi Drzewiecka.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Roksana Węgiel. Wokalistka wykonała swój najnowszy singiel zatytułowany "Lay Low". Utwór miał premierę 12 kwietnia 2019 roku i jest zapowiedzią debiutanckiego albumu Roxie, który ukaże się 7 czerwca 2019 roku. Znajdą się na nim również wcześniejsze single "Obiecuję", "Żyj" i "Anyone I Want To Be".

  Obecnie wiele gwiazd rezygnuje z jedzenia mięsa. Niektóre z nich robią to ze względów światopoglądowych, inne ze względów zdrowotnych. Agnieszka Jastrzębska sprawdziła, które gwiazdy poddały się modzie na niejedzenie mięsa.

  Mija miesiąc od pojawienia się na antenie nowej edycji Big Brothera. Jak po tym czasie prowadzący oceniają to co do tej pory wydarzyło się w programie? Czy rzeczywiście istnieje konflikt między Filipem Chajzerem i Małgorzatą Ohme, o którym rozpisują się media plotkarskie? Sprawdziła to reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Na scenie Dzień dobry TVN wystąpił Mrozu w piosence "Napad". Artystka w naszym studiu opowiedział również o swoich najbliższych planach.

  Julia Wieniawa i Maffashion w nowej roli! Aktorka i blogerka modowa pojawiły się na wybiegu jako modelki. Ich kreacje autorstwa Dawida Wolińskiego wzbudziły zachwyt. Jednak nie mniejszym zainteresowaniem cieszył się fakt, iż Julia Wieniawa pokazała się z Baronem - pierwszy raz na oficjalnej imprezie!

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Agata Sobocińska. Wokalistka zaprezentowała u nas swój najnowszy singiel zatytułowany "Znikam stąd".