Gwiazdy

  Gwiazdy

  Olivier Janiak jest tatą trzech chłopców - Christiana, Fryderyka i Juliana. Jakim ojcem jest dziennikarz - srogim, czy raczej pobłażliwym? Jak zamierza świętować Dzień Ojca? Zapytał o to reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Dziennikarka Gabi Drzewiecka, która w Dzień Dobry TVN przeprowadza wywiady z największymi muzycznymi gwiazdami, wydała płytę. Co na niej znajdziemy? O szczegóły zapytał Mateusz Hładki.

  Na scenie Dzień Dobry TVN David Fly wykonał utwór "Run". Piosenka pochodzi z płyty zatytułowanej The End, która miała swoją premierę w kwietniu 2017 roku.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Roksana Węgiel. Młoda wokalistka wykonała utwór "Dobrze jest, jak jest". Singiel pochodzi z debiutanckiego albumu piosenkarki.

  Edyta Górniak miała zawał! Tak brzmiały nagłówki bulwarowej prasy w weekend. Doniesienia mediów były znacząco przesadzone. Dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki sprawdził jaka jest prawda u samego źródła.

  Krzysztof Globisz prawie pięć lat temu doznał udaru, w wyniku którego był sparaliżowany i stracił zdolność mowy. Dzięki intensywnej rehabilitacji aktor dochodzi do zdrowia i wraca do pracy. W miniony weekend wziął udział w Festiwalu Zaczarowanej Piosenki.

  Pod koniec marca w mediach pojawiła się informacja, że Dominika Tajner i Michał Wiśniewscy rozwodzą się. Dominika zamieściła taką informację ma swoich mediach społecznościowych. Według najnowszych doniesień to potwierdzona informacja. Jak będzie wyglądał ich rozwód?

  Co tydzień Diego Cichy Don i 27 Pablo - dziennikarze Radia Kampus, na przejażdżkę windą zabierają gwiazdy polskiego show biznesu. W tę zabrali szalony duet Fit Lovers! Zobaczcie sami co to była za podróż!

  Odwiedziliśmy z kamerą Dzień Dobry TVN Sonię Bohosiewicz. Aktorka oprowadziła Mateusza Hładkiego po mieszkaniu, opowiedziała rodzinne anegdoty oraz zdradziła o co pokłóciła się z mężem aranżując wnętrze.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił zespół Blauka. Artyści zaprezentowali utwór "Fantazmat". To trzeci singiel grupy zapowiadający jej debiutancki album, który ma ukazać się jesienią 2019 roku.