Gwiazdy

  Gwiazdy

  Channing Tatum i Jessie J oficjalnie spotykają się od kilku miesięcy, ale zbytnio nie afiszują się ze swoja miłością. Na próżno więc było szukać w mediach społecznościowych wystawionych przez nich zdjęć, na których pozują razem. Do teraz.

  Magdalena Cielecka topless na okładce "ELLE". Gwiazda zdecydowała się na odważną sesję zdjęciową - zdjęcie znajdujące się na pierwszej stronie miesięcznika to remake okładki sprzed 15 lat. Cielecka, mimo upływu lat, nadal wygląda pięknie. Sami zobaczcie!

  Od kilku lat ostatni weekend czerwca to wyjątkowe, sportowo-modowe wydarzenie. W Gałkowie odbywają się zawody jeździeckie Gałkowo Masters. W czasie zawodów odbywa się również konkurs na najpiękniejszy kapelusz. Kto w tym roku wygrał ten pojedynek? Sprawdził to dziennikarz Dzień Dobry Wakacje Mateusz Hładki.

  Joanna Osyda napisała w swoich mediach społecznościowych, że komentarze dotyczące jej wagi sprawiają jej przykrość. Patricia Kazdi również czyta na temat swojego wyglądu negatywne komentarze. O tym, jak radzić sobie z hejtem porozmawialiśmy w studiu Dzień Dobry Wakacje.

  Już dziś ósma edycja „Imienin Jana Kochanowskiego”. Wydarzenie organizowane przez Bibliotekę Narodową cieszy się wśród warszawiaków dużą popularnością. W studiu Dzień Dobry Wakacje gościliśmy Bożenę Dykiel, Artura Barcisia i Grzegorza Markowskiego, którzy opowiedzą nam o swoich imieninach oraz zmierzą się w pojedynku na… wiersze!

  Niedawno miał swoja premierę fabularyzowany dokument o twórcy przemysłu naftowego Ignacym Łukasiewiczu. Reżyserem filmu jest Maciej Wójcik, producentem - Bogdan A. Miszczak, a w postać głównego bohatera wcielił się Mariusz Bonaszewski.

  Anna i Robert Lewandowscy nie chcą pokazywać twarzy ich córeczki Klary, ale ostatnio robią pewne wyjątki - i pokazują ich córkę z profilu. Robert Lewandowski opublikował nowe zdjęcie, na którym trzyma Klarę na rękach. Na zdjęciu widać dokładny profil dziewczynki. Fani są pewni: "Z profilu to cała mamusia!" Zgadzacie się?