Gwiazdy

  Gwiazdy

  W internecie pojawiły się zdjęcia Michała Szpaka, na których widać jego ładnie wyrzeźbione ręce. Czy wokalistka jest w tak świetnej formie tylko dzięki ćwiczeniom? Ćwiczy sam, czy pomaga mu trener personalny? Z Michałem Szpakiem rozmawiała reporterka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  YLO Violin, a tak naprawdę Ilona Perz-Golka, wystąpiła na scenie Dzień Dobry TVN z utworem Vivaldiego "Burza". To był bardzo emocjonujący występ. Musicie tego posłuchać!

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Anna Wyszkoni w piosence „Księżyc nad Juratą”. Oprócz tego Ania opowiedziała nam o swojej wielkie pasji, jaką jest... tenis! Mecze potrafi oglądać godzinami. Co więcej z uwielbienia do tenisisty Rafaela Nadala zaczęła się uczyć hiszpańskiego.

  Córka Natalii Kukulskiej już niebawem wystąpi na Torwarze! Natalia Kukulska zdradziła, że jej córka, Ania, wykona jeden utwór. Jak Natalia Kukulska podchodzi do kwestii prywatności jej dzieci w internecie? Czy potrafi oddzielać jej życie zawodowe i prywatne, czy jednak je łączy? Czy chce, żeby jej dzieci jak najszybciej weszły do show-biznesu?

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił Matt Simons. Zaprezentował u nas utwór "We Can Do Better". Piosenka pochodzi z trzeciej płyty artysty zatytułowanej "After The Landslide".

  Festiwal El Mundo De Latino to największe tego typu wydarzenie na świecie. Na scenie w ciągu dwóch dni wystąpi dziesięciu artystów światowego formatu z różnych gatunków muzycznych takich jak: reggaeton, salsa, bachata i inne. O szczegóły imprezy zapytaliśmy gości Dzień Dobry TVN: organizatora festiwalu Dariusza Panasa, dyrektor artystyczną Annę Ceballo i wodzireja Samuela Rodrigeza.

  Sławek Uniatowski - „Każdemu wolno kochać” to piękna piosenka polskiego wokalisty, który już za kilka dni zaśpiewa na Placu Bankowym, gdzie TVN organizuje zabawę sylwestrową. Co Sławek szykuje na ten specjalny wieczór? Posłuchajcie również tego romantycznego utworu.

  Kilka lat temu Donatan pocieszał artystkę i powiedział jej wówczas, żeby się nie przejmowała, że jeszcze zostanie jurorem w muzycznym show, a wtedy on kupi jej "złoty klozet". Jak powiedział ... tak zrobił!

  PLASTIC i hit "U Gonna Love It" promujący ich czwarty album na scenie Dzień Dobry TVN! Utwór jest połączeniem tanecznej muzyki elektronicznej z akustycznym wstępem inspirowanym... muzyką klasyczną epoki baroku. Co za mieszanka! Posłuchajcie sami!