Gwiazdy

  Gwiazdy

  Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz choć funkcjonują w show-biznesie jako para już od jakiegoś czasu, dopiero teraz postanowili wspólnie wybrać się na branżowe przyjęcie. Dlaczego tak długo z tym zwlekali? Czy w związku z tym towarzyszył im stres? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Alżbeta Lenska i Rafał Cieszyński mają do Las Vegas ogromny sentyment, bo… wiele lat temu wzięli tam ślub! I to w tym samym miejscu co Britney Spears! Jak amerykański ślub wspomina Alżbeta? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Sonia Bohosiewicz od pewnego czasu umieszcza na swoim Instagramie filmiki instruktażowe z kulinarnymi przepisami. Basia Pasek odwiedziła aktorkę w domu i razem przygotowały pancakes – specjalność Soni.

  Weronikę Bielik na Instagramie obserwuje niemal tyle samo osób co Annę Lewandowską. Jest na czwartym miejscu w rankingu najbardziej wpływowych instagramerek w Polsce. Co więcej, Veronika odnosi sukcesy również na świecie. W czym tkwi sukces jej popularności? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry TVN Basia Pasek.

  To jeden z najpopularniejszych pisarzy na świecie. Otrzymał tytuł szlachecki. Zasiadał w Izbie Gmin. Obecnie zasiada w Izbie Lordów. W przeszłości został skazany na karę więzienia za krzywoprzysięstwo i utrudnianie śledztwa. W Polsce wyszła właśnie jego kolejna książka „Dzieło przypadku”. Z pisarzem spotkała się dziennikarka Dzień Dobry TVN Anna Senkara.

  Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła Lanberry w piosence "Mówiłeś". Lanberry była też gościem na naszym czacie oraz opowiedziała o swoich zawodowych planach.

  Jeden z tabloidów wyliczył, ile w te wakacje zarobią polscy wokaliści. Na liście przoduje Edyta Górniak, która według wyliczeń gazety, miała zarobić dwa miliony złotych za koncerty! Czy ta kwota rzeczywiście do niej trafi? Sprawdziliśmy to!

  To jeszcze nie koniec losów Anny i Artmana! Platforma player.pl udostępni dwa odcinki specjalne serialu „Diagnoza”, tuż po emisji finału serii w TVN. Dodatkowe epizody rozwijają wątki z ostatniego odcinka czwartego sezonu i przedstawiają dalsze losy głównych bohaterów. To prawdziwa gratka dla miłośników historii Anny Leśniewskiej, w którą wciela się Maja Ostaszewska! Jak zakończy się historia pani doktor z Rybnika? Czy los złączy ją z byłym mężem na stałe? Czy Anna i Artman znów będą razem?

  Dzisiaj o 21.30 na antenie TVN zobaczymy pierwszy odcinek drugiego sezonu Diagnozy. Co się wydarzy między Anną Nowak i Martą Artman? Czy nadal będą się wspierały? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska rozmawiała z aktorkami, które wcielają się w te postacie - Mają Ostaszewską i Magdą Popławską. Mogliśmy się również zobaczyć, jak wygląda burza mózgów na planie serialu ;)

  Trwa 72. Międzynarodowy Festiwal Filmowy w Cannes. Na Lazurowe Wybrzeże przyjechały największe gwiazdy światowego kina. Na czerwonym dywanie oprócz takich sław jak: Julianne Moore, Eva Longoria czy Elle Fanning, pojawiła się między innymi Natalia Janoszek, która w Cannes reprezentuje nie tylko Polskę, ale również Indie. Z aktorką rozmawiał dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Borys Szyc miał okazję być na widowni i nagrywać kulisy sławnego "Graham Norton Show". Kto go zaprosił do programu? Jakie wrażenie zrobił na nim prowadzący Graham Norton? Rozmawiał z gośćmi programu: Willem Smithem, Naomi Scott, Kevinem Hartem i Octavią Spencer? Z Borysem Szycem rozmawiał reporter Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

  Zanim Andrzej Wajda został wybitnym reżyserem zapowiadał się na wybitnego malarza. Studiował nawet na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, ale ostatecznie z różnych względów wybrał reżyserię. Jednak rysunek i malarstwo były nadal ważne w jego życiu. Co o pracach plastycznych Wajdy sądzą jego przyjaciele? Dziennikarka Dzień Dobry TVN Kinga Burzyńska zapytała ich o to, przy okazji inauguracji Centrum Kultury Filmowej im. Andrzeja Wajdy.

  Antoni Królikowski do niedawna spotykał się z Julią Wieniawą, która obecnie spotyka się z Baronem. Teraz Antek pochwalił się nową partnerką - to śliczna blondynka! Ma na imię Kasia. Jak podał Fakt, Kasia nie chce z nim zamieszkać. Ile jest w tym prawdy?