Dorota Gardias wspomina błogie dzieciństwo: "Stodoła była naszym placem zabaw"

Źródło: Dzień Dobry TVN Online
Dorota Gardias o pracy w telewizji
Dorota Gardias o pracy w telewizji
Dorota Gardias umila sobie spacer z psem kawą z ekspresu Philips 5400 LatteGo
Dorota Gardias umila sobie spacer z psem kawą z ekspresu Philips 5400 LatteGo
Dorota Gardias umila sobie poranek wyśmienitą kawą z ekspresu Philips 5400 LatteGo
Dorota Gardias umila sobie poranek wyśmienitą kawą z ekspresu Philips 5400 LatteGo
Dorota Gardias to jedna z najbardziej rozpoznawalnych prezenterek pogody, która słynie ze swojego zamiłowania do ruchu. Uwielbia sport, kocha poznawać nowe rzeczy, ale też nie zapomina o miejscach, które są bliskie jej sercu. Podczas tegorocznych wakacji wróciła do jednego z nich.

Dorota Gardias - nostaligiczne wakacje

Dziennikarka zwiedziła już całkiem spory kawałek świata, nie boi się nowych kierunków i wyzwań. Przede wszystkim nie lubi nudy i jak możemy zaobserwować w jej mediach społecznościowych, jest w ciągłym ruchu. W tym roku część swojego urlopu postanowiła spędzić w dobrze jej znanych stronach, w mazowieckich Chlewiskach, które kojarzą jej się z babcią.

- Uwielbiam tu być... Moje kochane Chlewiska... biegałam tu z babcią Janinką... teraz pewnie zamawiałaby kombajn na żniwa... co to były za piękne czasy... - czytam na Instagramie gwiazdy.

Do sentymentalnego opisu dołączyła również zdjęcia wśród zboża. Zapytaliśmy gwiazdę, dlaczego wybrała właśnie to miejsce na swoją wakacyjną podróż.

- Na lubelskich Chlewiskach spędzałam każde wakacje u mojej babci Janiny. To był najpiękniejszy czas i najpiękniejsze wspomnienia, jakie mam. Chodziłam tylko boso, razem z babcią chodziłam w pole, jadłam groszek cukrowy z tyczek, prosto z pola (...) Biegaliśmy po wsi całą gromadą dzieciaków, a za nami uganiały się tak słynne teraz białe gęsi. Siały postrach wśród dzieciaków. Stodoła była naszym placem zabaw - wyznała wracając wspomnieniami do czasów dzieciństwa.

Dorota Gardias marzyła, żeby pracować przed kamerą.

Dorota Gardias od dziecka marzyła, żeby pracować przed kamerą. Jednak, jak wspomniała w jednej z rozmów, początkowo nie chciała być prezenterką pogody.

- Marzyłam o tym, żeby śpiewać, żeby występować. Oczywiście to też są światła, to też są jakieś kamery, to jest też jakaś publiczność, bardziej na żywo, ale jednak. Gdzieś to się pokrywa, ale w życiu nie myślałam, że będę pracować w telewizji. Myślałam, że będę występować, ale w innym charakterze - powiedziała w jednej z rozmów z Darią Pacańską.

Dziś spełnia się nie tylko w roli dziennikarki, bo dzięki występowi w popularnym show "Mask Singers" pokazała, że ma również ogromny talent wokalny. Dziś spełnia się również jako piosenkarka, a my musimy przyznać, że jej głos jest niesamowity.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor: Karolina Kalatzi

Źródło: Instagram

podziel się:

Pozostałe wiadomości