Dorota Gardias

  Dorota Gardias

  Dorota Gardias podbiła serca widzów swoją energią, poczuciem humoru i radosnym usposobieniem. Jej (nomen-omen) pogoda ducha rozjaśnia poranki w Dzień Dobry TVN, gdy prezenterka dzieli się nami nie tylko informacjami o aktualnej temperaturze, ale też przygodami z różnych zakątków Polski. Doświadczeniami z pracy podzieliła się w mediach społecznościowych. I jak zawsze - zrobiła to z humorem.

  Dorota Gardias jest jedną z najpopularniejszych w Polsce prezenterek pogody. Choć trudno w to uwierzyć, pracuje już od ponad dwóch dekad. Na dowód tego lubiana pogodynka podzieliła się w sieci uroczym, archiwalnym filmikiem z czasów, kiedy stawiała pierwsze kroki przed kamerą. Przy okazji pozdrowiła prowadzącego program znanego dziennikarza. Internauci nie kryją zachwytu.

  Lato już dawno za nami, ale Dorota Gardias wróciła do błogich i ciepłych chwil. Nie wyjeżdżając z Warszawy przeniosła się na sielskie, wiejskie wakacje. Moment relaksu prezenterka uwieczniła na zdjęciu, którym pochwaliła się w sieci.

  W ostatnim tygodniu w mediach pojawiały się niepokojące informacje o stanie zdrowia Doroty Gardias. Prezenterka publicznie przyznała, że ma koronawirusa i przebywa w szpitalu. Na szczęście jednak, mimo że sytuacja wyglądała groźnie, gwiazda ma się już dobrze. 5 października Dorota wróciła do domu. Jak się aktualnie czuje oraz jak wspomina przebieg choroby?

  Dorota Gardias skończyła właśnie 40 lat. Z okazji okrągłych urodzin pogodynka opublikowała w mediach społecznościowych okolicznościowy post. Z uśmiechem przyznała, że jedyne, czego sobie dziś życzy, to zdrowie. Trzeba przyznać, że czas służy dziennikarce, która nieustannie zachwyca niesamowitą figurą i olśniewający wyglądem. Jak przez lata zmieniała się nasza gwiazda? Zobaczcie sami.