Dorota Gardias

  Dorota Gardias

  Uniejów to najmłodsze uzdrowisko w Polsce, w samym centrum kraju. Warto to miejsce docenić ze względu na wody termalne oraz za przyrodę, która je otacza. Jakie jeszcze atrakcje czekają tam na turystów? Sprawdziła to prezenterka pogody, Dorota Gardias.

  W czwartek 16 czerwca 2022 roku o godzinie 18:00 w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się dziewiąty mecz koszykówki Gortat Team vs Wojsko Polskie. Dwie drużyny staną do rozgrywek w słusznym celu. Pieniądze ze sprzedaży biletów zostaną przeznaczone na pomoc Ukrainie.

  Gala charytatywna Omenaa Foundation za nami. Na wydarzeniu pojawili się gospodarze, czyli Omenaa Mensah i Rafał Brzoska oraz znani goście. Nie zabrakło Anny i Roberta Lewandowskich, Agnieszki Woźniak-Starak, Pauliny Krupińskiej, Doroty Gardias czy Marcina Gortata. Zebrane w trakcie aukcji pieniądze zostaną przekazane na szczytne cele. Zobacz, jak prezentowały się gwiazdy.

  Majówka to czas, który sprzyja aktywnościom fizycznym i nauce nowych rzeczy. Na własnej skórze przekonała się o tym Dorota Gardias, która pod okiem Wojciecha Chylińskiego i Konrada Śmigielskiego uczyła się gry w golfa.

  "Jeżeli chcecie Państwo przyjechać gdzieś po zdrowie, Poddębice to dobre miejsce" .

  Jakie ćwiczenia wykonują? O tym opowiedziały w rozmowie z Robertem Stockingerem, reporterem Dzień Dobry TVN.

  O fryzjerskich traumach opowiedziały w Dzień Dobry TVN prezenterka Dorota Gardias, wokalistka i choreograf Marta Wiśniewska oraz influencerka Angelika Mucha.

  Matka Ziemia 22 kwietnia obchodzi swoje święto. Tego właśnie dnia Dorota Gardias wybrała się na Plażę Romantyczną w Warszawie, by wspomóc akcję EcoHeroes, a także porozmawiać z jej inicjatorami.

  Zalipie to niezwykła wieś znajdująca się w województwie małopolskim. Niewielka miejscowość słynie z pięknie dekorowanych domów. Na wyjątkowy spacer po jej uliczkach wybrała się Dorota Gardias.

  Dorota Gardias nie znalazła szczęścia w miłości, mimo ostatnio podjętej próby wejścia w relację. W dość obszernym wywiadzie o swoim życiu, tematowi uczuć poświęciła zaledwie kilka zdań. Dlaczego?

  "Płakała i pytała, dlaczego odpadłam" - opowiada prezenterka po udziale w "Mask Singer".

  "To było spełnienie moich dziecięcych marzeń".

  Marcin Prokop odgadł od razu.

  Podczas wydarzenia odbędzie się wyjątkowa licytacja.

  Dzień Jedności Kaszubów obchodzony jest co roku 19 marca. Dorota Gardias wybrała się na sopockie molo, żeby u źródła dowiedzieć się, czym charakteryzuje się wyjątkowa kultura Kaszub i na ile sposobów mieszkańcy tego regionu potrafią przygotować ziemniaki?

  Joanna Jabłczyńska, Bartek Jędrzejak, Dorota Gardias i wiele innych gwiazd TVN, ale nie tylko, żegna dziś swojego przyjaciela. Jarek Skiba był trenerem o ogromnym sercu, cierpliwości i pasji - tak rysuje się jego obraz we wspomnień bliskich.

  Dorota Gardias udała się do jednej z warszawskich piekarni, by spotkać się z ludźmi, którzy każdego poranka wypiekają nam świeże pieczywo. W święto wszystkich piekarzy i cukierników poznaliśmy nie tylko kulisy ich pracy, ale także m.in. tajniki chleba na zakwasie.

  Omenaa Mensah od lat aktywnie działa na rzecz dzieci. Nieustająca chęć pomocy przyczyniła się do organizacji niezwykłego, charytatywnego spotkania polskich gwiazd. Na evencie obecna była Sandra Hajduk - Popińska - dziennikarka Dzień Dobry TVN. Dla kogo artyści zbierali pieniądze?

  Dorota Gardias weekend spędza w Szklarskiej Porębie, skąd relacjonowała wydarzenia z Zimowego Miasteczka. Spotkała się m.in. z Piotrem Kucharskim, który w namiocie Sokołowa przygotował ciepłe jedzenie dla naszych gości.

  W rozmowie z Dzień Dobry TVN instruktor skituringu Maciej Grzelak opowiedział, w jaki sposób można zrelaksować się na stoku.

  "To moment przerwy i spotkania ze znajomymi".

  Co warto zabrać na stok?

  Dorota Gardias pierwszy raz zdecydowała się pokazać ze swoim partnerem. Dziennikarka jeszcze do niedawna ukrywała informację o uczuciu. Teraz możemy zobaczyć ją z ukochanym podczas wspólnego wypadu w góry. Para ma wspólne pasje. Jakie?

  Dorota Gardias przemierza Polskę, by pokazać widzom Dzień Dobry TVN ciekawe miejsca i niespotykane zakątki naszego kraju. Tym razem odwiedziła Zakopane, a konkretnie Snowlandię i śnieżny labirynt.

  Swoje siły na parkiecie sprawdziła Dorota Gardias

  Tradcyjny Orszak Trzech Króli przemaszerował ulicami warszawskiej Starówki - od placu Zamkowego do placu Piłsudskiego. W tym roku motywem przewodnim było podkreślenie daru, jakim jest przyjście na świat Boga w ludzkim ciele. Przygotowaniom do radosnej procesji przyglądała się Dorota Gardias.

  Dorota Gardias udała się do Wisły, nie tylko po to, by sprawdzić, jaka jest pogoda na południu Polski. Prezenterka sprawdziła także możliwości Wiślańskiego Skipassa, obejmującego 14 ośrodków narciarskich. To idealne miejsce do nauki jazdy na nartach, dla osób rozpoczynających swoją przygodę ze sportami zimowymi.

  "Obiecałam sobie, że dziś ruszę tyłek"

  Fani zachwycają się głosem dziewczynki. Wróżą jej karierę piosenkarki.

  "Jeśli trzeba coś usunąć, to jestem na to gotowa i zdecydowana".