Justyna Steczkowska pozuje w bikini. Fanki: "Trójka dzieci i taka figura?"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Justyna Steczkowska świętuje 50. urodziny!
Justyna Steczkowska świętuje 50. urodziny!
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Dzień Polskiej Muzyki
Dzień Polskiej Muzyki
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Muzyka inspirowana naturą
Muzyka inspirowana naturą
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Justyna Steczkowska wypoczywa na wakacjach w słonecznej Chorwacji. Wokalistka opublikowała zdjęcia z urlopu, a internautki komplementują jej doskonałą formę. Przede wszystkim zwracają uwagę na smukłą sylwetkę wokalistki po trzech porodach. Jak prezentuje się w kostiumie kąpielowym?

Justyna Steczkowska - jak dba o ciało?

Justyna Steczkowska od wielu lat propaguje zdrowy tryb życia i aktywność fizyczną, ponieważ wie z własnego doświadczenia, że jest to klucz do tego, by mieć dobrą kondycję. Gwiazda nieustannie zachwyca wysportowanym ciałem, które, jak podkreśla w wielu wywiadach, jest efektem ciężkiej pracy i regularnych ćwiczeń. Gdyby się nie ruszała, dodatkowe kilogramy szybko mogłyby się pojawić.

- Jeśli chcesz mieć formę, mając lat 50, jak ja, to nie ma zmiłuj. Trzeba wstać z kanapy, trzeba ćwiczyć i pamiętać o tym, że ciało jest przekaźnikiem emocji i twoim wielkim skarbem. Należy szanować je i o nie dbać. Ono potrzebuje ruchu, naszej miłości, akceptacji i zdrowia, czyli zbilansowanej diety, zrzucenia ciężkich emocji z siebie, ładowania go pozytywną, dobrą energią, którą na pewno w dużej mierze sport w nas wyzwala - powiedziała niedawno artystka w rozmowie z Plotkiem.

W kwestii diety Steczkowska nie stosuje żadnych restrykcji. Przyjęła zasadę świadomego żywienia.

- Ja lubię jeść, więc niczego nie wykluczam. Jem dużo zielonych rzeczy. Dbam o to, żeby spożywać odpowiednie zestawy witamin. Bardzo dokłdnie czytam składy tego, co jem, w jakim czasie i po co. Po prostu dbam o zdrowie, żeby dobrze się czuć, być wsparciem dla rodziny, dobrze czuć się ze sobą - podkreśliła.

Justyna Steczkowska w bikini

Zdrowy tryb życia z pewnością procentuje. 50-letnia gwiazda ma za sobą trzy porody i nie ma problemu, by odsłonić ciało na urlopie. Z radością pozuje w bikini do zdjęć.

- Kocham wakacje w Chorwacji - napisała Justyna.

W komentarzach pojawiła się masa komplementów. "Trójka dzieci i taka figura?", "Niech mi ktoś powie, że masz tyle lat, ile masz. Wyglądasz obłędnie. Udanego wypoczynku", "I to jest klasa w pokazywaniu swojego pięknego ciała", "Ale figura", "Bogini! Perfekcyjna do pozazdroszczenia", "Figura marzenie każdej kobiety" - czytamy opinie internautów.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło: plotek.pl

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości