ciało po ciąży

  ciało po ciąży

  Katarzyna Glinka jest szczęśliwą mamą dwóch synów. I choć aktorka niejednokrotnie przyznawała, że poświęca się macierzyństwu, to zdarzają się dni, w których marzy o chwili tylko dla siebie. Z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet postanowiła więc odpocząć od obowiązków. - Dobra mama to wypoczęta mama. Taty też to dotyczy - zauważyła jedna z internautek.

  Katy Perry znana jest ze swojego dystansu do życia i poczucia humoru. Wokalistka potrafi śmiać się z siebie i rozładować napięcie w każdej sytuacji. Teraz udowodniła to po raz kolejny. Gwiazda niecałe cztery miesiące temu została po raz pierwszy mamą, a teraz postanowiła pokazać fanom niedoskonałości swojej sylwetki. Zdradziła również, jak je ukrywa.

  Olga Frycz dwa lata temu została szczęśliwą mamą małej Helenki. Od tamtej pory internauci przyglądają się nie tylko dziecku aktorki, ale także podziwiają jej figurę. Wielu z nich nie dowierza, że tak szybko wróciła do formy sprzed ciąży. Ostatnie zdjęcie Olgi w bikini budzi wiele emocji.

  Po ciąży i porodzie ciało kobiety się zmienia. Odpowiednio dobraną bielizną można ukryć nadprogramowe kilogramy i wyszczuplić sylwetkę. O to, jak dobrać biustonosz i majtki po porodzie zapytaliśmy w Dzień Dobry TVN brafitterkę Monikę Kołodyńską. Czy po urodzeniu dziecka kobieta powinna nosić pas poporodowy? Zobaczcie, jakiej bielizny nie powinna nosić kobieta po cesarskim cięciu.

  Powrót do formy po ciąży nigdy nie jest prosty. Oprócz uwarunkowań genetycznych, zależy także od naszej determinacji. Klaudia Szczęsna jest szczęśliwą mamą trójki dzieci, która udowadnia, że fit ciało da się wypracować. Jak udało jej się wygospodarować czas na ćwiczenia? W jaki sposób motywuje swoje podopieczne? Zobaczcie, jak wrócić do formy po porodzie!

  Ilona Matysiak - mama Antoniego i Marcelego - po urodzeniu synów nie czuła się dobrze we własnym ciele. Najbardziej przeszkadzały jej: luźna skóra na brzuchu, popękane naczynka na nogach i mniej jędrny biust. Z tych też powodów zgłosiła się do naszego cyklu "Ciało po ciąży". Postanowiliśmy jej pomóc. Eksperci zastosowali m.in.: terapię osoczem bogatopłytkowym i drenaż podciśnieniowy. Na czym polegają te zabiegi? Po jakim czasie widać efekty? W jaki sposób pomogła Ilonie tancerka i psycholog Paulina Biernat?

  Natalia Karpińska - mama Antoniego i Ignacego cały swój czas poświęcała dzieciom i nie miała go dla siebie. Z tego też powodu nie mogła zrzucić nadmiaru kilogramów. Brakowało jej również odpowiedniej motywacji. Postanowiła zgłosić się do cyklu "Ciało po ciąży". Nasi eksperci pomogli jej przeorganizować życie. W jaki sposób? Czy nowe wytyczne pomogły jej zrzucić wagę i pozbyć się kompleksów?

  Niektórzy mówili jej, że skoro urodziła dwójkę dzieci to powinna się pogodzić z tym jak wygląda. Ale Anna popadała w coraz większe kompleksy i... pragnęła dobrze się czuć we własnym ciele. Dlatego zgłosiła się do cyklu "Ciało po ciąży" i z pomocą naszych specjalistów przeszła metamorfozę. Zobaczcie, jak teraz wygląda po zabiegu liposukcji i intensywnemu treningowi.

  Magdalena Peplińska jest mamą Mateusza, Oliwii i Mai. Po trzech ciążach jej ciało bardzo się zmieniło. Z tego powodu popadła w kompleksy. Postanowiła w końcu zawalczyć o siebie i zgłosiła się do nas, aby zostać bohaterką cyklu "Ciało po ciąży". Została poddana zabiegom medycyny estetycznej. Na czym polega zabieg thermage? Jak wygląda zabieg implantacji złotych nici? Do jakiego zabiegu został użyty usieciowany kwas hialuronowy?

  Ciąża potrafi zmienić ciało kobiety. Zostają po niej rozstępy, wiotkie mięśnie i nadmiar kilogramów. Po urodzeniu dziecka wiele pań nie ma czasu, aby zadbać o siebie i po pewnym czasie pojawiają się kompleksy. Tak było w przypadku Karoliny Szymańskiej, bohaterki następnego odcinka cyklu "Ciało po ciąży". Czy pomogły jej zabiegi, którym została poddana? Czy teraz zaczęła dbać o siebie? Zapytaliśmy o to Panią Karolinę oraz jej siostrę Inez Stańczak, które gościłyśmy w Dzień Dobry TVN. Z fizjoterapeutką Moniką Krawczyk rozmawialiśmy o ćwiczeniach, które poprawiają mięśnie "intymne".

  Edyta Kasza to mama Patryka, Pawła i Julii. Po urodzeniu trzeciego dziecka doszła do wniosku, że jej ciało nie jest już atrakcyjne. Kompleksy na tym punkcie doprowadziły do chwilowego rozpadu jej małżeństwa. Wtedy właśnie Pani Edyta postanowiła wziąć udział w akcji Dzień Dobry TVN "Ciało po ciąży". Jakie zabiegi przeszła? Czy udział w akcji poprawił tylko jej ciało, czy może również wpłynął pozytywnie na jej psychikę? Czy dzięki metamorfozie para wróciła do siebie? W Dzień Dobry TVN gościliśmy bohaterkę pierwszego odcinka cyklu "Ciało po ciąży" oraz jej męża Macieja.