Zaszła w ciążę. Pokazała, co stało się z jej tatuażami. "Niesamowite"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?
Jak stres wpływa na kobietę w ciąży i jej dziecko?
Położna na medal
Położna na medal
Trening w ciąży dla początkujących
Trening w ciąży dla początkujących
Kamila Kamińska o duli
Kamila Kamińska o duli
Informacje o ciąży w centralnym rejestrze?
Informacje o ciąży w centralnym rejestrze?
Od jakich ćwiczeń rozpocząć trening po ciąży?
Od jakich ćwiczeń rozpocząć trening po ciąży?
Najczęstsze dolegliwości zdrowotne po porodzie
Najczęstsze dolegliwości zdrowotne po porodzie
Szaleństwo hormonów w ciąży
Szaleństwo hormonów w ciąży
Ciało kobiety zarówno w ciąży, jak i już po porodzie bardzo się zmienia. Pewna tiktokerka postanowiła pokazać, jak wygląda po urodzeniu dziecka. Nagranie, które dokumentuje zmiany wywołało wśród internautów spore poruszenie.

Ciało po ciąży. Jak się zmienia?

Emma Scott mieszka wraz z rodziną w Carlisle w Wielkiej Brytanii. Kobieta jest instruktorką jogi i prowadzi zajęcia dla świeżo upieczonych mam. Jest aktywna również w mediach społecznościowych. Na swoim koncie na TikToku pod pseudonimem @thattattooedyogamum (czyli "ta wytatuowana mama-joginka") zachęca do praktyki jogi, a także pokazuje, jak naprawdę wygląda ciało kobiety i jak zmienia je ciąża.

Kobieta niedawno ponownie została mamą. Przebieg ciąży dokumentowała w mediach społecznościowych. Na nagraniach wyraźnie widać, jak powiększający się brzuch rozciąga skórę, a pokrywający ją duży tatuaż przedstawiający hinduskiego boga pod postacią słonia – Ganeshę - bardzo się rozszedł. Do rozciągniętego tatuażu dołączyły również rozstępy.

Joginka pokazała ciało po ciąży

Emma nie skończyła jednak na relacjonowaniu samej ciąży. Kiedy jej syn już pojawił się na świecie, postanowiła pokazać internautom, jak poród i ciąża wpłynęły na jej sylwetkę. Na wideo, które zamieściła na swoim profilu wyraźnie widać, że skóra na brzuchu jest mocno rozciągnięta, delikatnie pomarszczona oraz pokryta rozstępami. Tatuaż, który kobieta miała na brzuchu całkowicie zmienił swój kształt.

Emma wyznała, że prezentowała się tak jeszcze sześć miesięcy po porodzie. - Potem dużo schudłam i tatuaż wrócił do prawie normalnego stanu - powiedziała w nagraniu.

Internautki, które obserwują profil Emmy były pod wrażeniem jej odwagi i szczerości z jaką opowiada ona o ciąży i zachodzących w tym czasie zmianach w ciele kobiety. - "Tatuaż nadal wygląda wspaniale", "Twoje ciało jest niesamowite", "Dziękuję za ten post" - czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Oleksik

Źródło zdjęcia głównego: Andersen Ross/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości