Sylwia Bomba pochwaliła się rodzinnym kadrem. "Dla całej naszej trójki to będą wyjątkowe święta"

Sylwia Bomba
#BezCukru 5. Sylwia Bomba
Źródło: Dzień Dobry TVN Online
Tuż przed świętami Sylwia Bomba pochwaliła się w sieci świąteczną sesją rodziną. Gwiazda pokazała kilka uroczych kadrów, na których pozuje wspólnie z córką Tosią oraz partnerem Grzegorzem Collinsem. Fani nie kryją wzruszenia. "Fajne są z was puzzle" - czytamy.

Sylwia Bomba na rodzinnym obrazku

Ten związek rozgrzewał media do czerwoności. Fani i dziennikarze długo spekulowali o rzekomym romansie tej dwójki. W końcu Sylwia Bomba i Grzegorz Collins potwierdzili, że są w związku. Pod koniec października razem zadebiutowali na ściance podczas Wieczoru Charytatywnego Gwiazd Dobroczynności.

W grudniowy przedświąteczny weekend gwiazda poszła o krok dalej. Na Instagramie pochwaliła się zdjęciami ze wspólnej sesji. Na zdjęciach zobaczyć możemy nie tylko Sylwię i jej ukochanego, ale także małą Tosię. Szczęśliwa mama nie omieszkała dodać krótkiego opisu. Jak przyznała, cała trójka ma za sobą trudny czas. Mimo wszystko u swojego boku odnaleźli miłość, szczęście i spokój.

- W tym roku dla całej naszej trójki to będą wyjątkowe święta. Każde z nas (Tosia mimo młodego wieku) ma ciężkie doświadczenia, ale czasem z takich puzzli można ułożyć piękny obrazek. Dawno nie było żadnego zdjęcia. Które najfajniejsze? - napisała. 

Rodzinne zdjęcia Sylwii Bomby – fani kibicują rodzinie

Świąteczna sesja rodziny Sylwii Bomby wzruszyła internautów. Pod postem pojawiło się wiele komentarzy, w których to fani prawili komplementy. Trzeba przyznać, że cała trójka wygląda na szczęśliwą, jednak fotografie skradła mała Tosia.

- "Obyście byli tacy szczęśliwi jak ma zdjęciach", "Fajne są z Was puzzle", "Cała trójka zwariowanych, pełnych ekspresji i emocji ludzi. Cudownie się na te puzzle patrzy" – czytamy w komentarzach.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć
Materiał promocyjny

Kosmetyczka w podróży. Tych produktów nie może w niej zabraknąć

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?
Materiał promocyjny

Jak trenować, by szybko zobaczyć efekty?