"Milionerzy" i tajemniczy mrówkolew. Co to za zwierzę?

Autor:
Oskar
Netkowski
Hubert Urbański
Hubert Urbański
wideo 2/5

656. odcinek "Milionerów" przyniósł nowe szanse na główną wygraną. Na drodze do miliona stanęło pytanie o mrówkolewa. Choć pytanie było dopiero za 5 tysięcy zł, uczestniczka postanowiła spożytkować na nie swoje drugie koło ratunkowe. Czy udało się jej poprawnie odgadnąć, co to za zwierzę?

"Milionerzy". Trudne pytanie o mrówkolewa

Grę o milion rozpoczęła Magdalena Plakwicz. To prawniczka z Warszawy, która najszybciej odpowiedziała na pytanie otwierające program. Dzięki temu zasiadła naprzeciwko Huberta Urbańskiego, by zmierzyć się z jego pytaniami.

Kłopoty nadeszły bardzo szybko, bo już przy pierwszym pytaniu uczestniczka skorzystała z pomocy publiczności. Później wcale nie było łatwiej... Na drodze do wygranej mógł stanąć jej tajemniczy mrówkolew. Co się wydarzyło?

"Milionerzy". Czym jest mrówkolew?

Magdalena Plakwicz opierała się przed wykorzystaniem kolejnego koła ratunkowego i to prawie na początku gry. Bezsilna w obliczu mrówkolewa, skorzystała jednak z pomocy brata, który zajmuje się biologią i botaniką. Czy okazał się pomocny?

Mrówkolew:

  • A. ma złocistą grzywę
  • B. ma długie wibrysy
  • C. przypomina ważkę
  • D. żądli lwy

"Milionerzy". Mrówkolew - pytanie i odpowiedź

Dzięki pomocy brata, uczestniczka poprawnie wytypowała odpowiedź. Okazało się, że tajemniczy mrówkolew przypomina ważkę. Dobra zatem jest odpowiedź C. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/ TVN

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości