Hubert Urbański o swoim występie w "Milionerach". "Może to skończyłoby się dużym rozczarowaniem"

Autor:
Oskar
Netkowski
Hubert Urbański - czy zagrałby w "Milionerach"?
Hubert Urbański - czy zagrałby w "Milionerach"?Dzień Dobry TVN Online
wideo 2/23

Hubert Urbański od wielu lat zadaje uczestnikom trudne pytania w walce o milion złotych. Główna wygrana jest kusząca, ale prowadzący nie jest przekonany, czy sprawdziłby się w roli uczestnika. Oskar Netkowski z dziendobry.tvn.pl zapytał o szanse na taki odcinek. Sprawdźcie, co odpowiedział prowadzący.

"Milionerzy" - kariera Huberta Urbańskiego

Hubert Urbański został prowadzącym teleturnieju, który pokochali Polacy. Fani pamiętają również, że był prezenterem w reality show o Michale Wiśniewskim ("Jestem, jaki jestem"). Widzieliśmy go także w "Wyprawie Robinson". Co ciekawe, prowadzący "Milionerów" ukończył Wydział Aktorski PWST w Warszawie. Jednak jego prawdziwą pasją i pracą okazało się dziennikarstwo.

Czy Hubert Urbański zagra w "Milionerach"?

Hubert Urbański od ponad dwóch dekad konfrontuje uczestników teleturnieju z niełatwymi pytaniami. Czy sam jednak odważyłby się usiąść po drugiej stronie stołu?

- W innym programie mógłbym wziąć udział, w "Milionerach" nie. Doceniam to, że nie muszę siedzieć po drugiej stronie monitorów i odpowiadać na pytania. Im dłużej to robię, tym większy komfort czuję pod koniec dnia, że nie musiałem odpowiadać na te pytania - powiedział Hubert Urbański.

- Chciałbym się tego trzymać do końca życia. Może to skończyłoby się dużym rozczarowaniem, a ja tego nie planuję - dodał.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN Online

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości