Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski pokazali nowy dom. "Będziecie mogli śledzić proces remontu"

Autor:
Daria
Pacańska
Źródło:
Instagram
Nie było ich stać na dom, kupili francuską wieś

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski pochwalili się w mediach społecznościowych swoim wymarzonym domem. Budynek robi wrażenie i jest ogromny. Influencerzy zapowiedzieli, że będą skrupulatnie relacjonować remont upragnionego gniazdka.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski pokazali dom

Na Instagramie Sylwii Przybysz pojawiło się zdjęcie, na którym pozuje ze swoim ukochanym, Janem Dąbrowskim przed sporych rozmiarów domem. Okazuje się, że to ich wspólne gniazdko, o którym mówili już od dawna.

- Mamy to! Nasz wymarzony dom. Zaobserwujcie profil @dabrowskidom tam będziecie mogli śledzić proces remontu - zadeklarowali szczęśliwi.

Już na pierwszy rzut oka, widać, że dom znajduje się w pięknej okolicy, a dookoła jest zielono. Para postawiła też na ogród, a to doskonałe rozwiązanie przy dwójce maluchów.

Internauci gratulują domu

Pod zdjęciem błyskawicznie pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami. Oprócz zachwytów, obserwatorzy mieli też kilka rad dla szczęśliwych nabywców nieruchomości.

- Jaki piękny moment w życiu. Mega trudny, bo będzie się działo!!! Tyle decyzji, użerania się z wykonawcami, małe dzieci na pagonach, ale w młodości siła.

- Super widzieć Was takich szczęśliwych! Gratulacje.

- Gratulacje, piękny dom.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Daria Pacańska

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości