Jan Dąbrowski

  Jak wyglądał ich pierwszy taniec?

  Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski postanowili odpocząć od codziennych wyzwań i wybrali się z dziećmi na wakacje do Czarnogóry. Para popularnych Influencerów nie zapomniała jednak o swoich obserwatorach. Podzielili się z fanami wymownym zdjęciem z kurortu leżącego u wybrzeży Morza Adriatyckiego.

  Sylwia Przybysz i Janek Dąbrowski są młodymi rodzicami. Para ma dwie córeczki, a w przyszłości planuje jeszcze powiększenie rodziny. Janek w jednym z wywiadów opowiedział, z czym wiąże się wczesne rodzicielstwo i z jakimi trudnościami on i Sylwia borykają się na co dzień.

  Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski to najbardziej znana para wśród rodzimych influencerów. Kilka miesięcy temu przywitali na świecie swoje drugie dziecko - córką Nelę. Teraz rodzice zdecydowali się ochrzcić dziewczynkę. Zdjęciem z uroczystości młodzi rodzice pochwalili się w sieci.

  Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski po raz drugi zostali rodzicami. Na świat przyszła ich druga pociecha, która właśnie zadebiutowała na Instagramie. Dumny tata nie zapomniał też o swojej starszej córce, Poli. Opublikował urocze nagranie, na którym widać, jak dziewczynka zareagowała na widok siostrzyczki.

  Jedna z najpopularniejszych par polskiego internetu właśnie przywitała na świecie swoje drugie dziecko. W nocy z niedzieli na poniedziałek urodziła się druga córka Sylwii Przybysz i Jana Dąbrowskiego. Dumny tata radosną nowinę przekazał za pośrednictwem Instagrama.

  Sylwia Przybysz i Janek Dąbrowski już niedługo przywitają na świecie swoje drugie dziecko. Narzeczeni tuż przed porodem zdecydowali się zdradzić fanom, jakiej płci będzie maleństwo. Wybrali na to dość ciekawy sposób.

  Jan Dąbrowski i Sylwia Przybysz to para influencerów, która w bardzo szybkim czasie zyskała spore grono fanów. Młode gwiazdy Internetu w tym roku czeka wiele zmian. Już niebawem zakochani przywitają na świecie drugie dziecko oraz przeprowadzą się do nowego, ponad 400-metrowego domu. Jak prezentują się wnętrza?

  Polskie gwiazdy pokazały, jak upłynęły im święta Bożego Narodzenia. Wiele z nich przywitało w tym roku na świecie swoje pociechy. Zdjęcia spod choinki rozczuliły fanów. Trudno oderwać wzrok od tych obrazków.

  Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski z całą pewnością będą mile wspominać rok 2020. W styczniu powitali swoją pierwszą córeczkę, a w listopadzie ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka. Podczas świąt najgorętsza para polskiego YouTube'a zdecydowała się na kolejny poważny krok.

  Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski na początku tego roku powitali na świecie swoje pierwsze dziecko. Teraz para ogłosiła, że mała Pola będzie miała rodzeństwo.

  Youtuber Jan Dąbrowski robi bardzo wiele selfie. Jaki jest przepis na dobre zdjęcie tego typu? Zapytał o to prowadzący Projekt Plaża Olivier Janiak.