Sylwia Przybysz pokazała, jak jej ciało zmieniało się w czasie ciąży. "Ale miałaś spory brzuszek!"

Autor:
Oskar
Netkowski
Ile kosztuje wychowanie dziecka w Polsce?
Ile kosztuje wychowanie dziecka w Polsce? Dzień Dobry TVN
wideo 2/23

Sylwia Przybysz i jej ukochany Jan Dąbrowski przywitali kilka dni temu na świecie córeczkę Jaśminkę. Influencerka relacjonowała w sieci przebieg swojej ciąży. Teraz, kiedy dziecko jest już z nią i mężem, pokazała, jak prezentował się jej brzuch w ostatnich tygodniach przed porodem.

Sylwia Przybysz - ile ma dzieci?

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski powitali niedawno na świecie trzecią córkę. O tym, że spodziewają się kolejnego dziecka poinformowali w lutym. Kilka dni temu dumny tata jako pierwszy pochwalił się w sieci radosną nowiną, że Jaśminka jest już z nimi.

Popularna para influencerów, pobrała się w czerwcu 2022 roku. Ich fani doskonale pamiętają, jak podczas uroczystości razem z dumnymi rodzicami bawił się ich córki - Pola, która przyszła na świat w 2020 roku oraz młodsza od niej o rok Nela.

Sylwia Przybysz pokazała ciało w trakcie trzeciej ciąży

24-latka i 26-latek zasłynęli na YouTubie, rozszerzając swoją działalność do mediów społecznościowych. W trakcie kilku lat influencerskiej kariery, przyzwyczaili fanów do dzielenia się swoim życiem prywatnym. Sylwia Przybysz na swoich profilach pozostaje w stałym kontakcie z innymi mamami, wymieniając się macierzyńskimi spostrzeżeniami w komentarzach.

Tym razem gwiazda sieci pokazała pamiątkowy filmik, na który składają się zdjęcia z poszczególnych etapów trzeciej ciąży. - Bardzo chciałam nagrać ten trend. Świetna pamiątka - napisała. Na nagraniu widzimy Sylwię od 31 do 38 tygodnia ciąży oraz 3 dni po narodzinach trzeciej córeczki Dąbrowskich. Influencerka nagrywała krótkie ujęcia, aby finalnie połączyć klipy w jedną całość.

Pod filmikiem nie zabrakło morza komentarzy. Niektórzy z fanów nie kryli zaskoczenia prezentowanymi obrazkami. - Ale spory brzuszek miałaś. Przepięknie wyglądasz na końcu i pięknie Ci w tej sukience - czytamy.- Super jest zobaczyć jak rozwijał się twój brzuszek w przeciągu ostatnich tygodni - dodał ktoś inny.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: mwmedia

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości