Sylwia Przybysz

    Sylwia Przybysz

    Sylwia Przybysz niedawno pochwaliła się zaproszeniami ślubnymi w mediach społecznościowych. Dziewczyna bardzo szybko została upomniana przez internautów za zwrot "z osobą towarzyszącą". Czy słusznie? O to zapytaliśmy dr Irenę Kamińską-Radomską.

    Swoją muzyczną karierę rozpoczęła od wykonywania coverów i zamieszczania ich na YouTube. Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpiła młoda wokalistka i youtuberka Sylwia Przybysz. Posłuchajcie jej piosenki "Tylko raz". Podoba się Wam?

    Sylwia Przybysz jest idolką nastolatków. Jej kariera muzyczna rozpoczęła się od wykonywania coverów i udostępniania ich na swoim oficjalnym kanale w serwisie YouTube. Czy zamieszczanie postów w mediach społecznościowych zajmuje jej dużo czasu? Spotkania z fanami ją stresują? Jakie emocje jej towarzyszą tuż przed wejściem na scenę? O swoich fanach i sobie wokalistka powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Barbarze Pasek.

    Dziennikarz Dzień Dobry TVN Filip Chajzer "spógląda" na młodzieżowe gazety aby dowiedzieć się kim są idole współczesnych nastolatków. Sylwia Lipka, Bars and Melody, Jeremi & Artur Skikorscy, Sylwia Przybysz... Nie wiecie kim są? To może oznaczać tylko jedno: jesteście "starymi i zmurszałymi truflami" ;-)