Sylwia Przybysz o problemach w trzeciej ciąży. "Przychodzi wieczór, a ja płaczę"

Postrach polskich gwiazd. Internetowi idole – Wersow i Friz
Postrach polskich gwiazd. Internetowi idole – Wersow i Friz
Inspirujące Kobiety Olga Legosz
Inspirujące Kobiety Olga Legosz
Dorota Wellman Inspirujące Kobiety - zapowiedź
Dorota Wellman Inspirujące Kobiety - zapowiedź
Angelika Wątor walczy szablą i jest żołnierzem
Angelika Wątor walczy szablą i jest żołnierzem
"Inspirujące kobiety": Elena Pawęta
"Inspirujące kobiety": Elena Pawęta
"INSPIRUJACE KOBIETY" z Katarzyną Fetter
"INSPIRUJACE KOBIETY" z Katarzyną Fetter
Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski spodziewają się trzeciego dziecka. Znana influencerka przyjęła zaproszenie Wersow (Weroniki Sowy) do programu "Czy to prawda, że...", by opowiedzieć, jak czuje się ciąży. Zdradziła m.in., że potrzebuje wsparcia psychologa.

Sylwia Przybysz o byciu mamą

Sylwia Przybysz jest mamą dwóch córek, Poli urodzonej w 2020 r. i Neli, która przyszła na świat rok później. Youtuberka i jej mąż Jan Dąbrowski spodziewają się teraz kolejnej pociechy. - Nie wyobrażałam sobie nie mieć dzieci i nie dać moim dzieciom rodzeństwa. Wiedziałam też, że chcę mieć małe różnice wieku. U mnie było tak samo, przez to moje siostry są tak naprawdę w jednym wieku i możemy o wszystkim porozmawiać - stwierdziła w programie Wersow "Czy to prawda, że...".

24-latka przyznała, że z każdą kolejną ciążą pojawia się u niej coraz większy niepokój o maluchy. - Pierwsza ciąża jest beztroska, kobieta jest nieświadoma zagrożeń, jakie mogą być, bo przy dzieciach to się totalnie zmienia. Nagle zdajesz sobie sprawę z tego, ile jest chorób, ile jest zagrożeń, na co musisz uważać. Wręcz jest to aż męczące - powiedziała, a następnie dodała: "Martwię się, że zagorączkuje mi dziecko i ja już panika taka, że się cała trzęsę. To jest stresujące i chyba każda matka tak ma".

Sylwia Przybysz o psychice w ciąży

Sylwia Przybysz przyznała, że ostatni czas jest dla niej bardzo trudny. Miewa zmiany nastrojów, a nawet napady lękowe. - Przychodzi wieczór, a ja płaczę i nie wiem czemu - powiedziała. Zdaje też sobie sprawę, że kiedy urodzi się trzecia pociecha, stres może się nasilić. - Muszę iść do psychologa przed porodem. Czuję, że jak dziecko się urodzi i (...) zachoruje, będzie miało gorączkę, cokolwiek, to ja będę się obwiniała, czy to nie jest spowodowane tym, że zachorowałam w pierwszym trymestrze. Psychika tak się zmienia - stwierdziła. Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie.  Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Daria Pacańska

Źródło: pomponik.pl

Źródło zdjęcia głównego: Bartosz Krupa/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości