Znana influencerka naraziła dziecko na niebezpieczeństwo. Wszystko dla pięknego zdjęcia z podróży

Autor:
Nastazja
Bloch
Źródło:
edziecko.pl
Boginie obiektywu
Boginie obiektywuDzień Dobry TVN
wideo 2/13

W mediach społecznościowych wiele osób przedstawia wyidealizowany i cukierkowy świat. Za filtrami, ustawionymi kadrami i pięknym uśmiechem często nie kryje się nic innego, jak chęć pozyskania aprobaty. Niektórzy dla lajków zdolni są nawet do nieodpowiedzialnych ruchów. Jedna z influencerek została za to mocno skrytykowana. Dla pięknego zdjęcia z Paryża naraziła własne dziecko na niebezpieczeństwo.

Nieodpowiedzialne zachowanie mamy

Każdy z nas pragnie przywieźć z podróży nie tylko wspomnienia, ale i piękne zdjęcia. Niestety turyści dla "idealnego" kadru zdolni są do wielu poświęceń i nieprzemyślanych decyzji. Niedawno poruszenie w sieci wywołała znana influencerka Camila Coelho. Kobieta, a także mama 7-miesięcznego synka, prowadzi na Instagramie konto lifestylowe. Opowiada nie tylko o modzie i urodzie, ale także o swoich licznych wyjazdach.

W ostatnim czasie wraz z rodziną wybrała się do Paryża. Jak na prawdziwą influencerkę przystało, zatrzymała się w hotelu z pięknym widokiem na wieżę Eiffla. Camila nie omieszkała wykorzystać tej sytuacji i na niewielkim balkonie wykonała całą sesję zdjęciową. Fotografie znalazły się na jej profilu, a w komentarzach wybuchła burza.

Zdjęcie ważniejsze niż dziecko

Fani bardzo szybko dostrzegli nowe zdjęcia influencerki i nie mogli uwierzyć w to, co widzą. Zapierający dech w piersiach widok, wystylizowana modelka i dziecko, które znajduje się tuż przy niskiej barierce balkonowej.

Post polubiło ponad milion osób, a w komentarzach rozpoczęła się żywiołowa dyskusja.

- "Kiedy bardziej zależy ci na tym, aby wieża Eiffla była w kadrze niż na bezpieczeństwie twojego dziecka! Lajki za wszelką cenę – komentowali internauci", "Proszę, unikajcie trzymania dziecka tak blisko gzymsu, bez względu na to, jak bardzo jesteśmy ostrożni. To jest po prostu niewytłumaczalnie niebezpieczne", "Jak daleko można się posunąć dla polubień? Tak, jesteś w Paryżu i tak, masz widok. Nie ma potrzeby umieszczania dziecka na krawędzi balkonu. W niektórych krajach myślę, że możesz zostać oskarżona o zaniedbanie swojego dziecka" – czytamy pod zdjęciem.

Influencerka nie odniosła się do sytuacji. W sieci publikuje zaś kolejne zdjęcia w wyprawy do Francji.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło: edziecko.pl

Źródło zdjęcia głównego: Jacques Fonseca/EyeEm/GettyImages

Pozostałe wiadomości