Gwiazdy

Anna Lewandowska ma młodszego brata. Czym zajmuje się Piotr Stachurski? "Inspiruje mnie"

Gwiazdy

Autor:
Berenika
Olesińska
Źródło:
Plotek.pl
Anna Lewandowska

Rodzina jest dla Anny Lewandowskiej priorytetem. Żona kapitana polskiej reprezentacji w piłce nożnej wychowywała się bez ojca. Wszelkie przeszkody, które napotkała w dzieciństwie, zbliżyły ją zarówno do mamy, jak i do młodszego o dwa lata brata. Piotr Stachurski nie został sportowcem, ale może pochwalić się innym fachem. Mężczyzna poszedł w ślady rodzicielki i zajął się sztuką.

Anna Lewandowska o relacji z bratem

Anna Lewandowska wielokrotnie podkreślała w wywiadach, że pochodzi z niezamożnej rodziny. Doświadczenia związane z brakiem pieniędzy pozwoliły jej zrozumieć, jak istotne jest niesienie pomocy potrzebującym. Trenerka angażuje się więc we wszelkiego rodzaju akcje charytatywne, w tym w organizowaną każdego roku Szlachetną Paczkę. Dzielenie się z innymi ludźmi tym, co posiada, to dla niej wartość, którą chciałaby przekazać swoim dzieciom.

- Moja mama, jak dawała mnie i bratu cukierka, to dawała jednego i mówiła, że mamy się podzielić. Trochę czasem robię podobnie z moimi córkami i uczę je dzielenia się. Jeśli uda mi się wychować w ten sposób moje córki, będę bardzo dumna - zaznaczyła żona Roberta Lewandowskiego.

Co można wyczytać z naszych genów?

Dlaczego rodzeństwo może być bardzo różne?
Dlaczego rodzeństwo może być bardzo różne?Dzień Dobry TVN
wideo 2/5

Anna Lewandowska od najmłodszych lat była nauczona tego, by bronić słabszych i młodszych. W jednym z wywiadów przyznała, że starała się być ostoją dla swojego brata Piotra. Dziś mogą na sobie polegać.

- Ja w szkole nie pozwoliłam, żeby na niego ktoś rękę podniósł. Zawsze każdy wiedział, że Piotrkowi nie można nic zrobić, bo jest siostra, która zabije. Kłótnie też oczywiście były, natomiast teraz nasze drogi się bardzo mocno zeszły - opowiadała gwiazda.

Czym zajmuje się Piotr Stachurski, brat Anny Lewandowskiej?

Mama Anny Lewandowskiej jest scenografką i od wielu lat interesuje się sztuką. Maria Stachurska pragnęła, by córka została artystką, jednak to syn ukończył w 2016 roku Akademię Sztuk Pięknych w Warszawie.

- Mój brat Piotrek odziedziczył po niej [po mamie - przyp. red.] artystyczną duszę - maluje obrazy i robi witraże - oznajmiła popularna trenerka.

Kilka lat temu, składając Piotrowi Stachurskiemu życzenia z okazji urodzin, Anna Lewandowska za pośrednictwem Instagrama przyznała, że brat jest jej totalnym przeciwieństwem, ale również największym wsparciem.

- Inspiruje mnie... On artysta, ja sportowiec, on spokojny, ja szalona, on w chmurach, ja na ziemi, on pomyśli, ja zrobię, on poezją, a ja prozą. Można by tak długo, ale... Co najważniejsze - jesteśmy rodzeństwem i choćby nie wiadomo co się działo i ile kilometrów nas dzieliło, zawsze się wspieramy i nigdy nie pozwolimy się skrzywdzić - napisała w mediach społecznościowych.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Berenika Olesińska

Źródło: Plotek.pl

Źródło zdjęcia głównego: Tomasz Urbanek/East News

Pozostałe wiadomości