Gwiazdy

Anna Lewandowska i Antonella Roccuzzo. Łączy je nie tylko piłka nożna

Gwiazdy

Autor:
Zofia
Wierzcholska
Źródło:
tvn24.pl
Anna Lewandowska i Antonela Roccuzzo

Polska zmierzy się w Katarze z Argentyną podczas środowego meczu na mundialu. Spotkanie drużyny Roberta Lewandowskiego ze składem Lionela Messiego budzi wiele emocji. Podobnym zainteresowaniem mediów cieszą się też żony obu sportowców - Anna Lewandowska i Antonella Roccuzzo. Kim jest ukochana argentyńskiego zawodnika?

Antonella Roccuzo. Kim jest żona Messiego?

Antonella Roccuzzo to żona Lionela Messiego. Para poznała się w rodzinnym Rosario, gdy oboje byli jeszcze dziećmi. Od najmłodszych lat łączyła ich przyjaźń, która z czasem przerodziła się w miłość. Antonella i Leo zostali parą w 2007 roku, choć piłkarz potwierdził to dopiero 2 lata później w jednym z wywiadów.

Lewandowscy

Emocje i kontrowersje wokół Złotej Piłki
Emocje i kontrowersje wokół Złotej Piłki Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

Ukochana czekała na piłkarza w Argentynie, gdy ten robił już karierę w Barcelonie. Po trzech latach związku na odległość zakochani podjęli decyzję o wspólnym życiu. Po 15 latach znajomości, w 2017 roku powiedzieli sobie "tak". Dziś para szczęśliwie wychowuje trójkę dzieci: 10-letniego Thiago, 7-letniego Mateo oraz 4-letniego Ciro.

Antonella Roccuzo i Anna Lewandowska - co je łączy?

Argentyńska piękność, poza miłością do swojego męża piłkarza i dzieci, ma wiele wspólnego z Anną Lewandowską. Media chętnie zestawiają sylwetki obu WAGs ze względu na zawrotną popularność, jaką cieszą w krajach, z których pochodzą. Zarówno Ania jak i Antonella są żonami jednych z najpopularniejszych zawodników na świecie, ale też obie prowadzą własne firmy i zarabiają na współpracach reklamowych. Obie panie dobrze się znają, a nawet mają na Instagramie wspólne zdjęcie - spotkały się w tym roku podczas paryskiego tygodnia mody.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. Zobacz także:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło: tvn24.pl

Źródło zdjęcia głównego: Pawel Wodzynski/East News, www.instagram.com/antonelaroccuzzo/

Pozostałe wiadomości