mundial

  "To była szansa dla mnie, żeby pracować przy tak dużym evencie".

  Dziś zarówno on, jak i Robert Sibiga są najlepszymi z nich.

  Fani piłki nożnej nie mogą narzekać na brak sportowych emocji. Właśnie trwa Euro, a pod koniec listopada 2022 roku w Katarze odbędą się mistrzostwa świata. Niestety, nie wszyscy miłośnicy futbolu będą mogli oglądać mecze z trybun. Dla kogo wstęp na imprezę nie będzie możliwy?

  Tomasz Iwan o wynikach naszej kadry na Mundialu: "Przeżywałem to jak swoją piłkarską porażkę". Od 14 roku życia niemal bez przerwy związany jest z piłką nożną. Do niedawna był dyrektorem reprezentacji Polski ds. organizacyjnych. Po nieudanym występie naszych piłkarzy w Rosji ... ma więcej czasu dla rodziny i na... grę w golfa.

  Filip Chajzer spotkał się z kapitanem piłkarskiej reprezentacji Polski, żeby dowiedzieć się: "Co się stało?" na mundialu. Dlaczego nasi piłkarze nie grali tak, jak w eliminacjach? Czy po mundialu nie zabrakło odrobiny pokory i czy w reprezentacji rzeczywiście są konflikty między zawodnikami? Robert Lewandowski: "Chcielibyśmy wygrywać zawsze, ale niestety na tym mundialu się to nie udało. Zdajemy sobie sprawę, że nie daliśmy rady. Rozczarowaliśmy, nie tylko siebie, ale też kibiców".

  Po miesiącu sportowych zmagań i ogromnych emocji wreszcie nastał ten dzień kiedy dowiemy się, która z drużyn piłkarskich jest najlepsza na świecie! Na polu walki zostały już tylko Francja i Chorwacja. Komu kibicujecie? O komentarz do już rozegranych spotkań i przewidywania odnośnie dzisiejszego finału poprosiliśmy Rafała Rutkowskiego, Rafała Bryndala i Tomasza Zimocha: "Po mundialu pamiętajmy o tym, co dzieje się w Rosji. Pomagajmy i wspomagajmy tych, którzy walczą o prawa w tym kraju".

  Z Grzegorzem Krychowiakiem i jego narzeczoną Celią Jaunat spotkała się prowadząca Dzień Dobry TVN Anna Kalczyńska. Czy Celia stresuje się mundialem, komu kibicuje i czy będzie towarzyszyć Grzegorzowi? Czy Grzegorz odnalazł w Celii przyjaciółkę? Czy jego partnerka zna się na piłce i, czy oglądają razem mecze? Skąd u nich to zainteresowanie modą? I jakie mają plany na przyszłość? Zobaczcie, co powiedzieli Annie Kalczyńskiej.

  Mundial, a zwłaszcza mecze naszej reprezentacji, to czas ogromnych emocji, często wyrażanych wokalnie. Jak zadbać o głos, by po pełnym dramatyzmu meczu, meczu go nie stracić? W studiu Dzień Dobry TVN gościliśmy specjalistę w tej kwestii - Piotra Balickiego, animatora publiczności i trenera w „Małych Gigantach”.

  Wielki dzień dla polskiego futbolu, wielkie nadzieje i ... ogromne rozgoryczenie. Filip Chajzer towarzyszył polskim kibicom przed, w trakcie i po meczu Polski z Senegalem. To nie był szczęśliwy dzień. Teraz czeka nas "mecz o wszystko".

  Czy gwiazdy żyją mundialem? Czy będą oglądać poczynania Polaków w Rosji? Paulina Krupińska w rozmowie z dziennikarką Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębską zdradziła, że będzie oglądać mundial, bo miłość do piłki zaszczepił w niej jej tata. Aleksandra Domańska otwarcie przyznała, że mundial nie leży w kręgu jej zainteresowań, zaś Magda Boczarska mówi o sobie "kibicka umiarkowana". Co to znaczy?

  Dziś pierwszy występ Polaków na mundialu. Podobno nasi piłkarze w dniu meczu chodzą od rana w białych koszulkach polo. Taki rytuał wprowadził do kadry trener. Czy Adam Nawałka jest przesądny? O piłkarskich przesądach, nie tylko w polskiej reprezentacji, w studiu Dzień Dobry TVN opowiedziała Paulina Czarnota - Bojarska, dziennikarka sportowa.

  Chipsy, orzeszki, słone paluszki i napoje gazowane. To typowy zestaw kibica. Mateusz Zielonka w kuchni Dzień Dobry TVN udowodnił, że kibicować można zagryzając pyszne, ale przede wszystkim zdrowe przekąski np chrupiącą cieciorkę czy frytki z buraków w pakorze. Co Wy na to?

  Irmina Somers wybrała się do San Diego na spotkanie z przyjaciółmi i rodziną Kazimierza Deyny - legendy polskiej piłki nożnej. Jak żona, Mariola Mc Mullan-Deyna wspomina moment przeniesienia się do słonecznej Kalifornii? Czym Kazimierz imponował synowi - Norbertowi i jak mistrza wspominają przyjaciele?

  Jak wygląda mundial od kobiecej strony? Z Dominiką Grosicką spotkała się Kinga Burzyńska. Jak żony i partnerki piłkarzy wspierają naszą reprezentację? Czy będą na każdym meczu i co robią ... poza kibicowaniem? :)

  Dziś rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej, wielkie święto dla większości mężczyzn. Jak pomóc przetrwać mundial kobietom? Zapytaliśmy o to Katarzynę Pakosińską i Olgę Borys. czy ekscytują się piłką nożną?

  Piłkarze po zgrupowaniu kadry w Arłamowie mieli chwilę czasu na spotkania z rodzinami i przyjaciółmi. Z Grzegorzem Krychowiakiem spotkał się dziennikarka Dzień Dobry TVN. Grzegorz sprawia wrażenie osoby opanowanej. Czy daje się czasami ponieść emocjom? Czy kłóci się ze swoją partnerką Celią? Jak odpoczywa od piłki nożnej? I jakie ma plany po mundialu?

  Przygotowania do mundialu idą pełną parą. Do mistrzostw zostało już niewiele czasu, dlatego nasi piłkarze trenują w Arłamowie w pocie czoła. Z Kamilem Grosickim spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Robert Stockinger. Co jest celem naszej kadry na turnieju? Jak Kamil wspiera swoich młodszych kolegów z reprezentacji?

  Już za dwa tygodnie rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w Piłce Nożnej. Z kapitanem naszej drużyny Robertem Lewandowskim spotkała się prowadząca Dzień Dobry TVN Anna Kalczyńska. Czy Robert czuje presję i oczekiwania związane z mundialem? W jaki sposób motywuje i zagrzewa do gry swoich kolegów z drużyny? I co w jego życiu zmieniła córka Klara?

  Pewnym swojego występu na Mundialu jest obecnie tylko jeden Polak - Szymon Marciniak, sędzia piłkarski. Mistrzostwa świata w piłce nożnej w Rosji będą pierwszą tego typu imprezą z wideo weryfikacją. Czy sędzia jest zadowolony z takiego systemu? Czy to nie odbierze mu pracy? O tym, które drużyny będzie sędziował, Pan Szymon dowie się dopiero kila dni przed mundialem. Jak przygotowuje się do swojej pracy? Szymon Marciniak sędziował do tej pory największe gwiazdy piłkarskiego świata takie jak Cristiano Ronaldo czy Lionel Messi. Czy wielkie nazwiska robią jeszcze na nim wrażenie? Z sędzią spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Robert Stockinger.

  "Był sobie mały Robert, który marzył by zostać piłkarzem i grać na wielkich stadionach. Ciężko trenował, miał wiele wyrzeczeń i nigdy się nie poddawał", a dziś wieczorem poprowadzi naszą reprezentację w meczu z Czarnogórą! Robert Lewandowski, mimo intensywnych przygotowań, znalazł chwilę dla naszych widzów! Z Marcinem Mellerem rozmawiali o marzeniach, dzieciństwie i OCZYWIŚCIE piłce nożnej. Co jest dla niego najważniejsze w życiu, jak wygląda jego dzień idealny i ... czy mówi do brzucha Ani Lewandowskiej? :)

  Czy Polscy ekscytują się Mundialem? A jak jest w Brazylii? Nasz reporter rozmawiał z Mateuszem Radkiem, który mieszka w Brazylii. Czy Brazylijczycy zostali przesiedleni?

  W Brazylii zaczyna się Mundial i z tej okazji zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN tancerki, które zatańczyły brazylijską sambę. Marcina Prokopa też poniosło :)

  Jakiś czas temu Natalia Siwiec wzięła udział w reality show, w którym pokazywano sceny z jej życia. Niektóre z nich były nawet dość ostre. Czy Natalia nie żałuje swojego udziału w tego typu programie? Czy już zaczęły się zdjęcia do kolejnego sezonu? Czy pojedzie do Brazylii, aby powalczyć o tytuł miss mundialu? Zapytała ją o to dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.