rodzeństwo

  rodzeństwo

  Wnuk TikTokerki przyszedł na świat w tym samym czasie, co jej najmłodsza pociecha.

  Różnica wieku rodzeństwa wynosi 28 lat.

  Mateusz Banasiuk postanowił odpocząć od uroków miasta i kupił apartament poza Warszawą. Teraz w jego zaprojektowaniu pomaga mu siostra. W Dzień Dobry TVN aktor i Aldona Banasiuk-Suchorzewska opowiedzieli o swoich relacjach i pokazali wnętrza lokum.

  Wszyscy bracia 24 maja obchodzą swój dzień. W polskim show-biznesie również nie brakuje rodzeństw, które mają wtedy powody do świętowania. Do najsłynniejszych braci należą m.in. Dawid i Michał Kwiatkowscy, Andrzej i Mikołaj Grabowscy, Cezary i Radosław Pazura. Kto jeszcze? Sprawdźcie w naszym zestawieniu.

  Obie dziewczyny nie tylko kochają sport, ale także wzajemnie sobie kibicują. Jak wyglądało ich dzieciństwo?

  - Nie mają Państwo rozdwojenia jaźni - uspokoili prezenterzy.

  O tym, dlaczego negatywne emocje mogą rzutować na relację między rodzeństwem w dorosłym życiu, dowiesz się w serwisie Dzień Dobry TVN.

  Jakie ma z nim relacje? Ujawniła, że kiedyś byli swoimi przeciwieństwami.

  - Jesteśmy obie dość wybuchowe - komentują w Dzień Dobry TVN.

  Bliźniaczki z "Gogglebox. Przed telewizorem" są jednymi z najbardziej popularnych uczestniczek programu TTV. Chętnie dzielą się z widzami niesamowitymi historiami, które im się przytrafiają. W rozmowie z serwisem dziendobry.tvn.pl opowiedziały o tym, jak w młodości wykorzystywały to, że tak trudno je od siebie odróżnić. 

  Angelika Batiai i Tatyana Kluge García są przyrodnimi siostrami, które wychowywały się na południu Ukrainy. Jako małe dziewczynki musiały się rozdzielić. Teraz w wyniku wojny spotkały się po raz pierwszy od 20 lat.

  Za kazirodczy związek brat i siostra mieli poważne problemy z prawem.

  Nikodem Rozbicki jest znanym aktorem serialowym i filmowym, a jego młodszy brat Tymoteusz marzy, by również zaprezentować swój talent na szklanym ekranie. Obu zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, by opowiedzieli o pasji do aktorstwa, a także o blaskach i cieniach tego zawodu.

  Przyjęło się mówić, że rodzice powinni kochać wszystkie swoje pociechy tak samo mocno. Okazuje się jednak, że teoria jest daleka od rzeczywistości. Psycholożka dziecięca Aleksandra Piotrowska i modelka Karolina Malinowska opowiedziały o miłości do dzieci, która może być różna, ale to nie oznacza, że któraś z nich jest gorsza.

  Raper Archie Eversole, znany z hitu "We Ready", nie żyje. 37-latek został postrzelony, a o zabójstwo oskarżono jego brata, Alexandra Krausa. Mężczyźnie początkowo postawiono zarzut napaści. Ostatecznie czyn zakwalifikowano jako morderstwo.

  "Młodszym dzieciom się wybacza, te drugie muszą trzymać fason" - zauważa.

  Do tej pory na dwóch kołach przejechali ponad pół miliona kilometrów. Jak zrodziła się ich wspólna pasja? Opowiedzieli o tym w reportażu Marty Wrońskiej dla Dzień Dobry TVN.

  Przyjęła mandat na nieprawdziwe dane.

  Jaki wpływ na nasze zachowanie ma biologia, a jaki czynniki środowiskowe? Na te pytania w studiu Dzień Dobry TVN odpowiedział biolog i psycholog prof. Wojciech Dragan.

  Anna Czartoryska-Niemczycka oczekuje narodzin czwartego dziecka. Jak wyznała, za każdym razem, gdy decydowała się na kolejną pociechę, myślała, że robi pozostałym maluchom wspaniały prezent. A jak wygląda rzeczywistość?

  Te dziewczyny podbijają TikToka. Carmen i Lupita Andrade to 22-letnie bliźniaczki syjamskie, które otwarcie opowiadają w sieci o swojej codzienności. Mimo że łączy je jedno ciało, podkreślają, że są całkowicie różnymi osobami.

  Krzysztof, Jakub i Joanna Owczarek to rodzeństwo na medal. Mają mnóstwo osiągnięć w snowboardzie, a przed nimi jeszcze wiele sportowych wyzwań.

  Wstrząsająca zbrodnia w Płocku. Nie żyją trzej bracia: 7-letni Oskar, 12-letni Adrian i 17-letni Piotrek. Ich ciała odkryli strażacy. O tragedii trzeba było poinformować matkę chłopców, która była z ich chorą na białaczkę siostrą w szpitalu. Policja poszukuje partnera kobiety. Mężczyzna rano opuścił dom.

  Porównywanie dzieci może nieść za sobą fatalne skutki. O tym, dlaczego nie powinniśmy tego robić opowiedziała psycholog Jessica Kmieć.

  Brittany i Briana Salyers to bliźniaczki jednojajowe. Ta pierwsza wyszła za mąż za Josha, a druga za Jeremy'ego, którzy również są bliźniakami. Małżeństwa zamieszkały w jednym domu i wspólnie wychowują dzieci. O swojej niezwykłej historii pary opowiedziały w dokumencie TLC dostępnym w serwisie Player.pl, pt. "Obsesyjna miłość sióstr".

  Choć bliźniaki z Kalifornii przyszły na świat się w odstępie zaledwie nieco ponad 15 minut, to w akcie urodzenia będą mieć wpisane inne daty. Wyjątkowa sytuacja miała miejsce w sylwestrowy wieczór, kiedy to jeden maluch urodził się chwilę przed północą, a drugi już w nowym roku.

  Boogie woogie, czyli niezwykle dynamiczny taniec swingowy, to jedna z największych pasji Agnieszki i Grzegorza Cherubińskich. Rodzeństwo od wielu doskonale odnajduje się na parkiecie i ma na swoim koncie niejedno wyróżnienie. W Dzień Dobry TVN utalentowani tancerze zdradzili sekret swojego sukcesu.

  "Opiekuję się nimi w domu, bo nie ufam przedszkolom"

  "Jak to możliwe, że x lat temu wyglądałaś tak samo jak teraz?"

  Temat syndromu środkowego dziecka wzbudza wiele kontrowersji – teoretycznie może się wydawać, że środkowe dziecko ma najgorzej, bo rodzice poświęcają mu najmniej uwagi. W praktyce okazuje się jednak, że bycie środkowym dzieckiem może pozytywnie wpłynąć na charakter i osobowość.