rodzeństwo

  rodzeństwo

  Temat syndromu środkowego dziecka wzbudza wiele kontrowersji – teoretycznie może się wydawać, że środkowe dziecko ma najgorzej, bo rodzice poświęcają mu najmniej uwagi. W praktyce okazuje się jednak, że bycie środkowym dzieckiem może pozytywnie wpłynąć na charakter i osobowość.

  Olga Frycz pochodzi z wielodzietnej rodziny. Ma pięcioro rodzeństwa, w tym przyrodnią siostrę, Gabrielę. Okazuje się, że nie tylko najstarsza córka Agaty i Jana Fryczów zdecydowała się związać swoją karierę zawodową z branżą filmową. Aż trójka jej rodzeństwa także pracuje w szeroko pojętym show-biznesie. Teraz aktorka pokazała zdjęcie z bratem. Kim jest Wojciech Frycz?

  Rafał Zawierucha i Mateusz Banasiuk to uznani polscy aktorzy. Obaj mają po dwie siostry, a jak wiadomo, relacje braci z siostrami często nie należą do najłatwiejszych. Do naturalnych starć, które pojawiają się między rodzeństwem z racji różnicy wieku, dochodzą jeszcze te związane z inną płcią i zainteresowaniami. Jaki kontakt ze swoimi siostrami mają nasi goście?

  Burzliwa historia XIX wieku, miłość i mezalians, wszystko to znajdziemy w ukraińskim serialu "Kawa z kardamonem". Polski arystokrata Adam - w tej roli Paweł Deląg - zakochuje się w ubogiej Ukraince Annie. U jego boku pojawia się także serialowa siostra, w którą wciela się Dorota Deląg. Jak rodzeństwu współpracowało się na planie? Jak wyglądają ich prywatne relacje?

  Kwiat Jabłoni, czyli rodzeństwo Kasia i Jacek Sienkiewiczowie dali się poznać szerszej publiczności za sprawą utworu "Dziś późno pójdę spać". Teraz powrócili z nowym albumem "Mogło być nic". Część dochodu ze sprzedaży przekażą na stowarzyszenie pomagające zwierzętom hodowlanym. Zapytaliśmy ich zatem o ekologiczne przesłanie płyty oraz skąd wzięła się ich miłość do zwierząt. I na tym nie koniec... bo specjalnie dla naszych widzów wykonali utwór "Buka".

  Po urodzeniu pierwszego dziecka wiele par rozważa następną ciążę za dwa, trzy lata albo nawet później. Czekają, aż pierwszy maluch się usamodzielni i łapią chwilę odetchnąć. Inni zaś chcą prędko mieć za sobą czas pieluch. Zdarza się też, że decyzję za rodziców podejmuje sama natura. Jedno jest pewne - pierwsze dziecko dla świeżo upieczonej mamy to prawdziwe wyzwanie. A jak to jest, gdy zaraz po nim na świat przychodzi drugie?