dom

  dom

  Wałek do malowania ścian to proste narzędzie, dzięki któremu każdy może samodzielnie wykończyć wnętrze. Jednak nie można postawić tu na przypadkowy wybór. Jaki wałek do malowania ścian będzie najlepszy? Wszystko zależy od rodzaju i wielkości powierzchni oraz typu farby.

  Układanie terakoty dla wielu z nas może wydawać się czynnością skomplikowaną. Jednak przy odpowiednim wyposażeniu i dokładności jesteśmy w stanie wykonać tę pracę samodzielnie. Konieczne będzie przygotowanie niezbędnych narzędzi, precyzja w działaniu oraz zapoznanie się z najważniejszymi zasadami – wówczas układanie terakoty przebiegnie prawidłowo.

  Zakup domu czy mieszkania to poważne przedsięwzięcie. Część osób, które decydują się na taką inwestycję, korzystają z pomocy pośredników nieruchomości. Jakie korzyści płyną z takiego rozwiązania? Czym cechuje się dobry pośrednik? O tym w Dzień Dobry TVN opowiadali Dagmara Tajerle, laureatka konkursu Lider Nieruchomości Otodom 2020 oraz Jakub Kląskała, ekspert Otodom.

  Orlik pospolity to niezwykle ozdobna bylina o wielu zastosowaniach. Warto poznać ją bliżej i zaprosić do swojego ogrodu. Sprawdźmy, jakie warunki należy spełnić, by jej uprawa była możliwa.

  Szkic domu może być bardzo dobrą wprawką dla osób, które chcą zacząć rysowanie, a zwłaszcza dla dzieci. Rodzice, którzy chcą wspierać swoich małych artystów, powinni wiedzieć, jak się rysuje dom.