Ojciec Meghan Markle grozi córce sądem. Co zaostrzyło konflikt?

Autor:
Oskar
Netkowski
Reporter:
Mateusz Hładki
Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie?Dzień Dobry TVN
wideo 2/23

Ojciec Meghan Markle nie daje za wygraną i kolejny raz walczy o uwagę córki w mediach. Tym razem Thomas Markle zagroził jej sądem. Dlaczego? W programie Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki przybliżył także inne istotne tematy show-biznesowe. Co słychać u Johna Portera oraz Angeliny Jolie?

Meghan Markle i konflikt z ojcem

Thomas Markle, czyli ojciec Meghan, w ciągu ostatnich lat często krytykował swoją córkę w mediach. Działo się to jeszcze przed jej ślubem z Harrym w 2018 r. Co ciekawe, skrytykował też Oprah Winfrey w związku z głośnym wywiadem, który przeprowadziła z parą. Rodzinna batalia zdaje się nie mieć końca. Tym razem Thomas zażądał kontaktu z wnukami.

- Ojciec Meghan pojawił się w "Good Morning Britain". Thomas Markle powiedział, że ma wielki żal do zięcia i córki, że nie ma kontaktu z wnukami. Od 5 lat nie mają ze sobą kontaktu - relacjonował Mateusz Hładki. - Powiedział, że mógłby pójść do sądu - dodał.

Ojciec Meghan udzielił wywiadu

Wywiad w programie śniadaniowym przeprowadził Piers Morgan. Dziennikarz słynie z tego, że w sieci często krytykuje Meghan i jej męża. Nic zatem dziwnego, że skorzystał z okazji, gdy ojciec księżnej chciał po raz kolejny opowiedzieć w mediach o rodzinnych relacjach. 79-letni Thomas Markle żąda kontaktu z wnukami - 4-letnim Archiem i 2-letnią Lilibet.

- Jestem załamany. Odmawianie prawa do widywania wnucząt to okrucieństwo. W Kalifornii mógłbym wnieść pozew do sądu, aby się z nimi spotkać, ale nie chcę tego robić. Inna sprawa, że ​​nie zrobiłem nic złego. Nic nie wskazuje na to, że jestem złym człowiekiem - powiedział ojciec Meghan w "Good Morning Britain".

- Jeżeli za 30 dni po tym wywiadzie nikt się do mnie nie odezwie, to po prostu spróbuję znowu. To wystarczająco dużo czasu, aby się namyślić. Harry, zmężniej i przyleć się ze mną spotkać - podsumował.

Co nowego w show-biznesie?

Mateusz Hładki poinformował także w Dzień Dobry TVN o nowym teledysku Johna Portera i Agaty Karczewskiej. Ich wspólny kawałek to "On the Wrong Planet".

Ponadto opowiedział o kulisach związku John Legenda i Chrissy Teigen. Para odnowiła przysięgę małżeńską po 10 latach. W przeglądzie show-biznesowym pojawił się także wątek przyjaźni Salmy Hayek i Angeliny Jolie.

Co słychać w show-biznesie?
Co słychać w show-biznesie? Źródło: Dzień Dobry TVN

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Reporter: Mateusz Hładki

Źródło zdjęcia głównego: Karwai Tang/Getty Images

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości