Dave Matthews Band znów zagra w Polsce. Kiedy odbędzie się koncert legendy rocka?

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
prestigemjm.com
Jak się organizuje wielkie koncerty?
Jak się organizuje wielkie koncerty? Dzień Dobry TVN
wideo 2/9

Dave Matthews Band - amerykańska legenda rocka - powraca do Polski. - Jestem pewien, że czeka nas muzyczna uczta - przekonuje Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która organizuje koncert zespołu. Kiedy rusza sprzedaż biletów?

Dave Matthews Band powraca do Polski

Dave Matthews Band stał się jednym z najbardziej wpływowych zespołów w historii rocka. Jak podaje MJM Prestige, w ciągu kilkudziesięciu lat kariery był szesnastokrotnie nominowany do nagród Grammy, a ich kultowe kawałki - takie jak m.in. "Crash Into Me", "Ants Marching" czy "Satellite" - są nucone do dzisiaj. Na swoim koncie grupa ma 10 płyt studyjnych, 85 koncertowych, 3 kompilacyjne, 8 albumów wideo, 2 rozszerzone wydania, 36 singli i 21 teledysków. Łącznie sprzedała blisko 40 mln płyt.

W Polsce formacja gościła już dwukrotnie - w 2015 i 2019 roku, a za 12 miesięcy ponownie ją usłyszymy.

- Jestem pewien, że czeka nas muzyczna uczta. Będą gitarowe riffy, wielominutowe popisy instrumentalne, improwizacje i przeboje, które zna każdy fan. Dave Matthews bawi się dźwiękami, a cały skład tworzy wielowymiarowy zespół niedający się jednoznacznie sklasyfikować - mówi Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM, która ponownie organizuje występ Dave Matthews Band. 

- Genialne koncerty na żywo są tym, co ich wyróżnia. Wiedzą o tym w Stanach, gdzie band jest stawiany na równi, chociażby z Bruce'em Springsteenem i cieszy się olbrzymią popularnością. Zapraszam na koncert w Warszawie, niezapomniane wrażenia gwarantowane - dodaje.

Dave Matthews Band w Warszawie - data koncertu

Dave Matthews Band wystąpi 12 kwietnia 2024 roku w COS Torwar w Warszawie. To część europejskiej trasy zespołu, który powróci na kontynent po pięciu latach od ostatnich występów. Bilety na koncert w stolicy dostępne będą od 22 września o godzinie 9:00 na biletserwis.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: prestigemjm.com

Źródło zdjęcia głównego: Rich Polk/Getty Images

Pozostałe wiadomości