zespół

    zespół

    "5 seconds of summer" to australijski zespół, który karierę zaczął dzięki publikowaniu swoich wersji popularnych utworów. Kilka lat od pierwszego takiego nagrania grupa grała już koncerty z najpopularniejszym boys bandem wszechczasów z zespołem One Direction. Dziś sami cieszą się wielomilionową rzeszą fanów i zawrotnym liczbami odsłon swoich własnych piosenek w sieci. Jak wspominają początki i kiedy pojawią się w Polsce? O tym rozmawiała z nimi Sandra Hajduk-Popińska.

    Vellow to art-popowy zespół założony przez dwie siostry: Odri i Netali. Powstał w 2012 roku we Lwowie. Na scenie Dzień Dobry TVN - w dniu inwazji Rosji na Ukrainę - wokalistki zaśpiewały utwór pt. "Dom", który chwyta za serce. Posłuchajcie.

    Korn to jeden z największych metalowych zespołów na świecie. Grupa powstała w Bakersfield w stanie Kalifornia w 1993 roku i do dziś ma milion fanów. Członkowie zespołu zyskali status gwiazd rocka międzynarodowej sławy, dorobili się 14 studyjnych płyt i milionów dolarów na kontach. Przy okazji promocji nowego albumu Sandra Hajduk-Popińska spotkała się z Brianem Headem Welchem, gitarzystą zespołu, który na kilka lat opuścił jego szeregi, by wrócić w 2013 roku. Dlaczego u szczytu sławy rezygnował z muzyki?