zespół

    zespół

    Trio Mandili – to gruziński zespół folkowy założony przez trzy przyjaciółki. Popularność zyskały po tym, jak w 2014 roku opublikowały w sieci piosenkę nakręconą telefonem. Ich najsłynniejsze wideo to utwór wykonany w polskim języku. O tym, skąd wziął się pomysł na śpiewanie muzyki ludowej i dlaczego zdecydowały się na wykonanie polskiego utworu, wokalistki opowiedziały Gabi Drzewieckiej.

    Zespół Plastic powraca do swoich korzeni - muzyki, która podbijała klubowe parkiety. Artyści zapraszają słuchaczy do chwilowego zapomnienia w tańcu, a singiel "Dream Dancing (I Hear The Music)" ma być hitem tych wakacji. Koniecznie obejrzyjcie występ. Piosenkę można było usłyszeć w filmie Jana Komasy – "Sala samobójców. Hejter".

    9 maja minie dokładnie 10 lat od premiery debiutanckiej, imiennej płyty zespołu. Na tę okoliczność Luxtorpeda przygotowała dla fanów coś wyjątkowego. Na nowej płycie znajdą się największe hity rockowego bandu, ale podane w zupełnie nowych, zaskakująco odświeżających aranżacjach. Choć zniknięcie Luxtorpedy z mediów społecznościowych mogło zmartwić fanów, band wcale nie zwalnia tempa.