zespół

  Paul O'Rely zakochał się w Mys

  Minęło 30 lat od wydania debiutanckiej płyty zespołu Wilki, na której znalazły się m.in. przeboje "Son of the Blue Sky" czy "Eli lama sabachtani". Legendarne kawałki otworzyły muzykom drzwi do wielkiej kariery.

  Prawie 400 milionów odsłon w sieci, fani na całym świecie i zaskakujące muzyczne pomysły. Dave Bayley z formacji Glass Animals podbił serca również polskiej publiczności. Na jednym z festiwali spotkała się z nim Gabi Drzewiecka.

  Czy powtórzy sukces poprzednich przebojów?

  Stokłosa Collective to zespół założony przez kompozytora, dyrygenta i multiinstrumentalistę - Jana Stokłosę. O swoim najnowszym projekcie opowiedział w studio, a na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił z Łukaszem Drapałą.

  Posłuchaj, jak zabrzmiał na naszym studiu.

  Co podczas Top Of the Top Sopot Festival wykona zespół BeMy?

  Już we wtorek, 16 sierpnia, startuje Top of the Top Sopot Festival. Jedną z gwiazd, która pojawi się na scenie, będzie zespół Blue Café. Grupa zaprezentuje m.in. swój najnowszy utwór "Nibylandia". O czym opowiada?

  Miłośnicy zapadających w pamięć utworów z nieskrywaną przyjemnością śledzą poczynania zespołu Magda. Grupa od lat z sukcesem realizuje kolejne muzyczne projekty i cieszy się uznaniem oddanej rzeszy fanów.

  Zespół BEMY powraca z jeszcze większą energią i nowym materiałem. Polsko-francuscy muzycy wypuścili niedawno singiel "6 seconds", który dobrze znany jest już ich fanom. Jakie plany artyści mają na najbliższe miesiące? Jak kształtowała się ich muzyczna kariera oraz w jakich okolicznościach zaprzyjaźnili się z Edem Sheeranem? O tym Mattia i Elie opowiedzieli w cyklu "Off the record".

  "Poznaliśmy wspaniałych ludzi".

  Słyszeliście już wakacyjny hit "6 seconds"?

  Do tej pory grupa wydała dwa albumy. Kiedy pojawi się kolejny?

  Grzegorz Kopala, najstarszy członek Just 5, w Dzień Dobry TVN opowiedział o blaskach i cieniach wielkiej sławy oraz o historii ich wiernej fanki, która była nieuleczalnie chora.

  Def Leppard to zespół, który w latach 80. ubiegłego wieku był jednym z największych w świecie rocka. Ich albumy "Hysteria" i "Pyromania" certyfikowano w Stanach Zjednoczonych jako diamentowe. Każda z płyt sprzedała się w nakładzie 10 milionów. O karierze i koncertach z frontmanem grupy Joe Elliotem rozmawiała Sandra Hajduk-Popińska.

  Zespół Fasolki odmienił oblicze polskiej sceny muzycznej, a wszystko to za sprawą zapadającego w pamięć repertuaru. Dziecięca grupa wokalno-taneczna powstała w latach 80. XX wieku i do dziś cieszy się uznaniem oddanej rzeszy fanów.

  Zespół Florence and The Machine słynie z magicznych i zaskakujących płyt. Teraz na rynku pojawił się ich nowy album. W Dzień Dobry TVN wokalistka grupy Florence Welch opowiedziała o swojej twórczości. Zdradziła Gabi Drzewieckiej, że nie może doczekać się występu w Polsce.

  Zespół Skunk Anansie niedawno wydał dwa nowe single i ruszył w trasę koncertową, na której mapie jest również Polska. Grupa o muzycznych planach rozmawiała z Gabi Drzewiecką na antenie Dzień Dobry TVN. Jak odbierają swoją prawie 30-letnią karierę?

  - Uniosła się honorem - ocenił muzyk.

  W 2002 roku z inicjatywy Natalii Grosiak i Dawida Korbaczyńskiego powstała grupa Mikromusic. Artyści zmienili oblicze polskiej sceny muzycznej, a wszystko to za sprawą melancholijnych tekstów piosenek i wyjątkowych aranżacji.

  Zespół B.L.U.E. wystąpił na scenie Dzień Dobry TVN z piosenką "Zawróć". Formację założył wokalista Szymon Ciszek, a dzisiaj składa się ona z czterech osób. Utwór, który wykonała grupa, ma być sposobem na uwolnienie emocji.

  Życie pod jednym dachem ze znanymi rodzicami określił jako gehennę.

  Przed Polakami niezwykle ważne muzyczne święto. 29.04 odbędzie się kolejna edycja "Fryderyków". W Dzień Dobry TVN gościł Michał Wiraszko, wokalista zespołu Muchy, który nominowany jest w aż czterech kategoriach!

  Poprzez muzykę wspierają swój kraj.

  "Ja Ciebie kocham" - to trzeci utwór, który promuje najnowszy album "Hau! Hau!" zespołu T.LOVE. Płyta ukaże się lada dzień, bo 22 kwietnia. Obok głosu Muńka Staszczyka usłyszymy gościnnie Kasię Sienkiewicz z Kwiatu Jabłoni, Sokoła oraz Andrzeja Smolika.

  Do zespołu wróciła Geike Arnaert.

  "5 seconds of summer" to australijski zespół, który karierę zaczął dzięki publikowaniu swoich wersji popularnych utworów. Kilka lat od pierwszego takiego nagrania grupa grała już koncerty z najpopularniejszym boys bandem wszechczasów z zespołem One Direction. Dziś sami cieszą się wielomilionową rzeszą fanów i zawrotnym liczbami odsłon swoich własnych piosenek w sieci. Jak wspominają początki i kiedy pojawią się w Polsce? O tym rozmawiała z nimi Sandra Hajduk-Popińska.

  Informacje śmierci wokalisty przekazał zespół oraz jego żona Kelsey Parker.

  Patrycja Markowska to rockandrollowa dusza, która nie kłania się trendom. Niedawno artystka wraz z Dawidem Karpiukiem pracowała nad teledyskiem do nowej piosenki. To, jak im poszło, sprawdziła Sandra Hajduk-Popińska.  

  "To mój ulubiony kraj" - przyznaje założyciel zespołu Joseph Mount.