Kasia Sawczuk i Mattia Rosiński od 6 lat razem. "Mijamy się bardzo często"

Autor:
Nastazja
Bloch
Razem w życiu i na scenie
Razem w życiu i na scenieDzień Dobry TVN
wideo 2/10

Kasia "Effy" Sawczuk i Mattia Rosinski z zespołu BEMY, to artyści młodego pokolenia, którzy na co dzień tworzą polsko-francuski związek. Obecnie debiutują w nowej roli – jako współtwórcy słuchowiska "Powiedz mi to jeszcze raz". Jak łączą życie prywatne z zawodowym?

Kasia "Effy" Sawczuk i Mattia Rosinski razem w słuchowisku

"Powiedz mi to jeszcze raz" to zapis szalonej podróży przedślubnej, w czasie której przyszli młodzi chcą oderwać się od wszystkiego i przez chwilę być tylko ze sobą. Wspólna droga będzie dla zakochanych czasem refleksji nad ich związkiem i planami na przyszłość. Pola i Milo będą musieli odpowiedzieć sobie na pytanie, czy na pewno pragną tego samego i czy ich wizje wspólnego życia w pełni się pokrywają.

- Jest to przepiękna historia o podróży poślubnej, pełnej wątpliwości, pełnej rozterek i stawianych sobie pytań, co powinniśmy, a co nie. To słuchowisko otwiera nam jakieś pytania na różnice kulturowe w związku dwóch osób z innych krajów – powiedziała Kasia "Effy" Sawczuk.

Kasia "Effy" Sawczuk i Mattia Rosinski o swoim związku

Różnice kulturowe występują nie tylko w związku bohaterów słuchowiska, ale także w relacji artystów zaproszonych do jego współtworzenia. Kasia i Mattia są ze sobą od 6 lat.

- Jest różnica w sposobie odżywiania się i godzinach jedzenia. Inny rytm życia – przyznał wokalistka. Dodał także, że czuje, iż krąży w nim krew polsko-francuska.

Muzycy wiele pracują i bywają okresy, kiedy nie mają dla siebie czasu.

- My się mijamy bardzo często. Ten projekt był jednym z pierwszych od roku jak nie dwóch, gdzie mogliśmy spędzić trochę czasu razem. Za nami intensywny rok, u mnie studia, Mattia kończy drugi album. Jak ja wchodzę do domu, on śpi, albo odwrotnie. To słuchowisko to była nagroda po intensywnym, trudnym momencie – dodała Kasia.

Kasia "Effy" Sawczuk i Mattia Rosinski na scenie Dzień Dobry TVN

Kasia "Effy" Sawczuk i Mattia Rosinski zaśpiewali na naszej scenie romantyczną piosenkę "Powiedz mi to jeszcze raz".

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości