BeMy

  Co podczas Top Of the Top Sopot Festival wykona zespół BeMy?

  Jakiego konkurenta obawia się najbardziej?

  Zespół BEMY powraca z jeszcze większą energią i nowym materiałem. Polsko-francuscy muzycy wypuścili niedawno singiel "6 seconds", który dobrze znany jest już ich fanom. Jakie plany artyści mają na najbliższe miesiące? Jak kształtowała się ich muzyczna kariera oraz w jakich okolicznościach zaprzyjaźnili się z Edem Sheeranem? O tym Mattia i Elie opowiedzieli w cyklu "Off the record".

  Słyszeliście już wakacyjny hit "6 seconds"?

  "Są prawdziwymi świrami, ale ich kocham" - mówi o byłych współlokatorach, czyli zespole BEMY Ed Sheeran. "Było czysto i pomarańczowo" - tak byłego współlokatora wspominają sami muzycy. Jak długo razem mieszkali? Na scenie Dzień Dobry TVN zespół BEMY wykonał piosenkę "Islands". Posłuchajcie!

  Na dachu Dzień Dobry TVN wystąpił zespół BeMy. Bracia wykonali wpadającą w ucho piosenkę "Oxygen". Jak Wam się podoba?

  Na dachu Dzień Dobry TVN wystąpił zespół BEMY stworzony przez braci Rosinskich. Zaprezentowali utwór Oxygen, który pochodzi z ich debiutanckiego albumu Grizzlin. Płyta ukazała się w kwietniu tego roku.

  Mattia i Elie Rosinski urodzili się i wychowali we Francji. Teraz mieszkają w Warszawie. Tu wydali swój debiutancki album. Dlaczego postanowili zamieszkać w mieście swoich rodziców? Jak układa się ich współpraca i czy często się kłócą? Gośćmi Dzień Dobry TVN byli Mattia i Elie Rosinski z BeMy.

  Bracia Mattia i Elie Rosinski z zespołu BeMy wystąpili na naszej scenie! Jak Wam się podoba piosenka "Time"?

  Dzisiejszy koncert duetu "BeMy" spodobał się Marcinowi Prokopowi na tyle, że prowadzący Dzień Dobry TVN poderwał się do tańca. We wdzięcznych pląsach Prokopowi partnerował rabarbar ;)