Taco Hemingway ogłosił trasę koncertową. Muzyk zagra w 6 miastach

Autor:
Nastazja
Bloch
Źródło:
interiamuzyka.pl
Muzyka, której słucha Gabi Drzewiecka
Muzyka, której słucha Gabi DrzewieckaDzień Dobry TVN Online
wideo 2/9

Taco Hemingway powraca do fanów z niespodziankami. Już 22 września pojawi się jego nowy album zatytułowany "1-800-OŚWIECENIE". To nie koniec atrakcji. Muzyk zapowiedział także trasę koncertową promującą jesienne wydawnictwo. Znamy wszystkie daty i miasta.

Taco Hemingway ogłosił trasę koncertową

Filip Szcześniak zadebiutował w branży muzycznej w 2011 roku, wówczas tworzył pod pseudonimem Foodvillain. Rozpoznawalność zdobył jednak dopiero jako Taco Hamingway. W 2014 roku wydał minialbum "Trójkąt warszawski", a jego kariera nabrała tempa.  

Obecnie na swoim koncie ma pięć albumów studyjnych i sześć minialbumów. W Polsce sprzedał prawie 500 tys. płyt, co czyni go jednym z najlepiej sprzedających się raperów w naszym kraju.

W tym roku wraca do słuchaczy z nowym materiałem.  Krążek "1-800-OŚWIECENIE" zapowiadany jest jako album konceptualny. Co ciekawe, przy produkcji raper współpracował ze swoją dziewczyną. Iga Lis wraz z Mateuszem Dziekońskim stworzyła klip do singla "Gelato".

Taco Hemingway - trasa koncertowa

Na ten moment czekają z niecierpliwością wszyscy fani Taco Hemingwaya. Już 22 września na streamingi i sklepowe półki trafi kolejna płyta artysty pt. "1-800-OŚWIECENIE". Na krążku pojawiają się znane nam już utwory tj. "Gelato" czy "Makarena Freestyle".

Co więcej, single będziemy mieli okazje posłuchać także na żywo. Raper ogłosił bowiem miasta, do których uda się w ramach trasy koncertowej. Niestety fani będą musieli uzbroić się w cierpliwość, gdyż pierwszy występ zaplanowano na maj przyszłego roku.

Na koncertowej mapie znalazły się:

  • 17.05 MCK – Katowice
  • 19.05 MTP 5 – Poznań
  • 24.05 Ergo Arena – Gdańsk
  • 07.06 Hala Stulecia – Wrocław
  • 15.06 Tauron Arena – Kraków
  • 22.06 Letnia Scena Progresji – Warszawa

Cena biletów nie jest jeszcze znana. Według zapowiedzi trafią do regularnej sprzedaży dzień przed premierą płyty, czyli 21 września 2023 roku.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Nastazja Bloch

Źródło: interiamuzyka.pl

Źródło zdjęcia głównego: Universal Music Polska

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości