Iga Lis

    Iga Lis

    Iga Lis oraz Filip Szcześniak, znany w świecie muzyki jako Taco Hemingway, są parą od 2018 roku. Ich związek szybko został nagłośniony, gdyż uczucie pomiędzy młodą modelką a jednym z obecnie najpopularniejszych raperów w Polsce było nie lada zaskoczeniem. Choć wielu nie dawało im szans, to udowodnili, że połączyło ich głębsze uczucie i nie jest to tylko wakacyjny flirt.

    Jakiś czas temu córka Kingi Rusin - Iga prezentowała na wybiegu jedną z kolekcji duetu Paprocki & Brzozowski. Czy to początek jej kariery w modelingu? O decyzji córki Kinga Rusin powiedziała dziennikarce Dzień Dobry TVN Agnieszce Jastrzębskiej.

    Młodsza córka Kingi Rusin podpisała niedawno kontrakt ze znaną agencją modelek. Czy dziennikarce odpowiada droga, jaką obrała jej pociecha? Jakie warunki stawia Kinga, by Iga mogła spełniać marzenia o karierze w modelingu? Czy Kinga Rusin jest wymagającą mamą? Z prowadzącą Dzień Dobry TVN rozmawiała dziennikarka Agnieszka Jastrzębska.

    Mówi się o tym, że młodsza córka Kingi Rusin - Iga chciałaby być modelką. Jakiś czas temu zadebiutowała na wybiegu u projektanta Łukasza Jemioła. Czy prowadząca Dzień Dobry TVN popiera wybór młodszej córki? A co porabia starsza córka Kingi Rusin? Sprawdziła to dziennikarka Dzień Dobry Agnieszka Jastrzębska.