koncerty

  Pierwszy dzień Top of the Top Sopot Festival 2022 za nami. Podczas koncertu #YOU ARE THE CHAMPIONS w Operze Leśnej pojawiła się plejada gwiazd, a my bawiliśmy się w rytm największych hitów. Oprócz dobrej muzyki nie zabrakło także wystrzałowych stylizacji. Zobaczcie, jak tego dnia wyglądali artyści i prowadzący.

  W tym roku Natalia wydała swój siódmy solowy album, a z jedną z najnowszych piosenek zawalczy na sopockiej scenie o statuetkę Bursztynowego Słowika.

  Po przerwie spowodowanej pandemią fani muzyki elektronicznej ponownie spotkają się w Kołobrzegu. Już 21 lipca w Podczelu rusza Sunrise Festival 2022. Co szykują organizatorzy? Jakie gwiazdy usłyszymy i zobaczymy na scenie? Sprawdź line up.

  12 koncertów, 2 dni pełne muzyki, a to wszystko w otoczeniu natury.

  Ma zaledwie 20 lat, ogromny talent i temperament, którego mogą pozazdrościć jej rówieśniczki. Karin Ann szturmem zwojowała sceny nie tylko polskie, ale także i zagraniczne. Jej twórczością zainteresował się New York Times, a Jack Saunders z BBC nazwał ją prawdziwą gwiazdą rocka. Ona jednak skupia się na tym, co najważniejsze, czyli muzyce i nieśmiało zdradza: "myślę, że nadchodzi czas nowych inspiracji".

  Muzycy zagrają serię charytatywnych koncertów, a pieniądze przekażą na pomoc ukraińskiej armii.

  Po dwóch latach pandemicznej przerwy fani festiwali nareszcie doczekali się tego wydarzenia. Orange Warsaw Festiwal powrócił. Dwa dni koncertów, polscy i zagraniczni artyści, dobra pogoda i jeszcze lepsza muzyka. Zobaczcie, jak bawili się uczestnicy.

  Męskie Granie 2022 promuje singiel "Jest tylko teraz". Artyści zagrają aż 16 koncertów w 8 miastach. Kto wystąpi podczas tegorocznej edycji? Gdzie będziemy mogli ich posłuchać?

  Kobiecy chór działa w Poznaniu od ponad 70 lat.

  Fani Dawida Podsiadły z niecierpliwością czekają na najbliższe koncerty wokalisty. Imprezy, które miały odbyć się w 2020 roku z powodu pandemii, przeniesione zostały na czerwiec 2022.  Już w czerwcu na stadionach największych polskich miast, artysta ponownie zaśpiewa na żywo. Co więcej, dla cierpliwych fanów Dawid przygotował niespodzianki.

  "To mój ulubiony kraj" - przyznaje założyciel zespołu Joseph Mount.

  Adele wydała ostatnio emocjonalne oświadczenie, w którym poinformowała fanów o odwołanych koncertach. Za jeden występ otrzymać miała blisko 3 miliony złotych. Portale amerykańskie donoszą, że za taką decyzją nie stoi ekipa chora na COVID-19, a czasochłonne wizje gwiazdy.

  Coldplay to jeden z najbardziej znanych i lubianych zespołów rockowych na świecie. Niestety, co jakiś czas muzycy ogłaszają, że planują zakończyć swoją karierę. Niedawno frontman zespołu udzielił wywiadu, który bardzo zasmucił fanów.

  Céline Dion nie wróci na scenę wraz z początkiem listopada tego roku, na co czekali jej fani. Gwiazda wydała oświadczenie na temat swojego stanu zdrowia, z którym ostatnimi czasy nie jest najlepiej. Na razie nie wiadomo, kiedy znów wyjdzie do publiczności.

  Elton John to jeden z najpopularniejszych i najbardziej cenionych wokalistów. Niedawno artysta, po przerwie spowodowanej pandemią, wrócił do grania na żywo. Niestety problemy zdrowotne zmusiły go do odwołania koncertów. Z ją dolegliwością zmaga się muzyk?

  Zuzanna Jurczak, znana publiczności jako Sanah, szturmem podbija polski rynek muzyczny. Ma na swoim koncie już dwie płyty, które cieszą się ogromną popularnością. Młoda wokalistka podróżuje po całym kraju, by grać koncerty. Niestety jej najbliższe występy zostały odwołane.

  W nadchodzącym sezonie w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej odbędzie się wiele różnych premier i prestiżowych wydarzeń. O najnowszych pomysłach Marcinowi Sawickiemu opowiedzieli Waldemar Dąbrowski i Mariusz Treliński.

  Pandemia powili odpuszcza. Rząd uwalnia kolejne gałęzie gospodarki. Można już organizować wydarzenia kulturalne oraz koncerty. Niestety, w przypadku tych ostatnich pojawiła się informacja, że w niektórych z nich będą mogły uczestniczyć tylko osoby zaszczepione. Czy to dobre rozwiązanie? Czy dzięki temu więcej osób zdecyduje się przyjąć antidotum na COVID-19? W Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy na ten temat z lek. Bartoszem Fiałkiem, specjalistą w dziedzinie reumatologii oraz Tomaszem Sobierajskim, socjologiem.

  Brak maseczki ochronnej podczas wydarzenia kulturalnego może nieść za sobą przykre konsekwencje. O obwiązujących zasadach mówi adwokat Eliza Kuna, odpowiadając na pytanie naszego widza.

  Tego lata po rocznej przerwie wracają festiwale i plenerowe koncerty. Czy bilety będą dostępne tylko dla zaszczepionych? Nowe prawo zmusiło organizatorów imprez do wprowadzenia pewnych zmian.

  Halina Mlynkova podzieliła się ostatnio z fanami informacją o swojej drugiej ciąży. Gwiazda nie zrezygnowała jednak z życia scenicznego. Jej ostatnie zdjęcie napawa fanów wiarą, że sytuacja w Polsce idzie ku dobremu. A i sama gwiazda wydaje się być w świetnej formie.

  Alicja Majewska 30 maja obchodzi urodziny. Z tej okazji nasza redakcja postanowiła zrobić wokalistce małą niespodziankę. W drodze do studia Kinga Burzyńska porwała artystkę na dorożkę i zaprosiła na wspólną wycieczkę po ulicach Warszawy.

  Dawid Podsiadło bez wątpienia jest aktualnie najpopularniejszym polskim wokalistą młodego pokolenia. Ostatnia płyta "Małomiasteczkowy" jedynie ugruntowała jego pozycję w branży. Kiedy fani będą mogli zobaczyć i usłyszeć swojego idola na żywo? Znamy daty!

  Grzegorz Markowski należy do grona najpopularniejszych i najbardziej szanowanych rodzimych wokalistów, a piosenki zespołu Perfect potrafi zaśpiewać większość Polaków. Choć muzycy planowali pożegnalną trasę koncertową, wszystko wskazuje na to, że artysta nie będzie w stanie jej dokończyć. Wszystkiemu winien jest jego stan zdrowia.

  Ze względu na pandemię koronawirusa zeszłoroczny Open'er nie odbył się. Jak będzie w 2021 roku? Czy to będzie kolejne lato bez najpopularniejszego festiwalu? Organizatorzy robią wszystko, aby tak się nie stało. Od wielu miesięcy przygotowują tegoroczną edycję. Na oficjalnym profilu na Facebooku opublikowali najnowsze informacje.

  Brytyjski Glastonbury Festival został przełożony ze względu na pandemię koronawirusa. Decyzję o odwołaniu tegorocznego wydarzenia organizatorzy przekazali za pośrednictwem Facebooka i Instagrama.

  Justyna Steczkowska - jej głos znamy od 25 lat, ma na koncie tysiące koncertów i setki sesji zdjęciowych. Z okazji okrągłej rocznicy twórczości postanowiła zrobić coś po raz pierwszy. Wokalistka wystąpiła przed obiektywem pod wodą. Na planie towarzyszyła jej nasza reporterka, Sandra Hajduk.

  Przed nami Pol’and’Rock. Rozpiska godzinowa festiwalu już jest gotowa. Ze względu na pandemię koronawirusa tegoroczna edycja muzycznego święta odbędzie się online. Zobacz, o której obejrzysz koncerty ulubionych wykonawców.

  Minister kultury wystąpił o zniesienie ograniczenia liczby uczestników wydarzeń artystycznych i rozrywkowych. Chodzi o imprezy organizowane na stadionach i obiektach sportowych oraz otwartej przestrzeni. Warunkiem ma być zachowanie zasad dystansu społecznego. Jakie zmiany proponuje resort? Od kiedy mają obowiązywać?

  Ze względu na pandemię koronawirusa branża artystyczna została całkowicie zamrożona już w marcu. Od tamtej pory nie odbyły się żadne koncerty ani wydarzenia kulturalne. Kolejne etapy luzowania obostrzeń nie przyniosły muzykom nadziei na szybki powrót do normalności. Postanowili więc wziąć sprawy w swoje ręce i organizują akcję pod hasłem Otwieramy Koncerty.