koncerty

  koncerty

  Zuzanna Jurczak, znana publiczności jako Sanah, szturmem podbija polski rynek muzyczny. Ma na swoim koncie już dwie płyty, które cieszą się ogromną popularnością. Młoda wokalistka podróżuje po całym kraju, by grać koncerty. Niestety jej najbliższe występy zostały odwołane.

  Pandemia powili odpuszcza. Rząd uwalnia kolejne gałęzie gospodarki. Można już organizować wydarzenia kulturalne oraz koncerty. Niestety, w przypadku tych ostatnich pojawiła się informacja, że w niektórych z nich będą mogły uczestniczyć tylko osoby zaszczepione. Czy to dobre rozwiązanie? Czy dzięki temu więcej osób zdecyduje się przyjąć antidotum na COVID-19? W Dzień Dobry TVN rozmawialiśmy na ten temat z lek. Bartoszem Fiałkiem, specjalistą w dziedzinie reumatologii oraz Tomaszem Sobierajskim, socjologiem.

  Ze względu na pandemię koronawirusa zeszłoroczny Open'er nie odbył się. Jak będzie w 2021 roku? Czy to będzie kolejne lato bez najpopularniejszego festiwalu? Organizatorzy robią wszystko, aby tak się nie stało. Od wielu miesięcy przygotowują tegoroczną edycję. Na oficjalnym profilu na Facebooku opublikowali najnowsze informacje.

  Przed nami Pol’and’Rock. Rozpiska godzinowa festiwalu już jest gotowa. Ze względu na pandemię koronawirusa tegoroczna edycja muzycznego święta odbędzie się online. Zobacz, o której obejrzysz koncerty ulubionych wykonawców.

  Ze względu na pandemię koronawirusa branża artystyczna została całkowicie zamrożona już w marcu. Od tamtej pory nie odbyły się żadne koncerty ani wydarzenia kulturalne. Kolejne etapy luzowania obostrzeń nie przyniosły muzykom nadziei na szybki powrót do normalności. Postanowili więc wziąć sprawy w swoje ręce i organizują akcję pod hasłem Otwieramy Koncerty.

  Pod koniec 2016 roku Dawid Podsiadło ogłosił, że robi przerwę w tworzeniu i koncertowaniu. Czego dowiedział się o sobie podczas tej przerwy? Zamierza zrobić kolejną dłuższą przerwę w karierze? Po półtorarocznym urlopie muzyk wrócił do fanów z nowym singlem. Zaczął również koncertować. Czy można jeszcze kupić bilety na jego koncerty? Dawida gościliśmy w Dzień Dobry TVN.

  Wakacje to czas imprez plenerowych, festynów i koncertów. Jak wygląda życie artystów w tym okresie, ile koncertów potrafią zagrać i ... ile na tym zarabiają? W studiu o letnich wojażach artystów opowiedzieli nam Paweł Stasiak, Sidney Polak i Krzysztof Jankowski „Jankes”.

  Na scenie Dzień Dobry TVN energetyczne Shapeless i ich funkowo-rockowy kawałek "Rollercoaster Funk". Z nimi Blue Monday nam nie straszny! ;)

  Hity tworzone przez naszych gości Pawła Stasiaka, Wandę Kwietniewską i Jacka Stachurskiego od wielu lat rozkręcają imprezy w całej Polsce. Czy już na etapie tworzenia piosenki można się zorientować, że to będzie właśnie TO? Czy artystom nie nudzą się ich własne utwory, które muszą zaśpiewać na scenie po raz 1784...?

  Już od wielu lat niezmiennie króluje na polskiej scenie muzycznej. Fani kochają ją za niezwykły głos i oryginalne kreacje. Co się z nią ostatnio działo? Gościem Dzień Dobry TVN była Kayah. Kiedy i gdzie będzie można ją usłyszeć na żywo? Jak spędzi święta Bożego Narodzenia?

  Kariera muzyczna Krystyny Giżowskiej rozpoczęła się na przełomie lat 60. i 70. ubiegłego wieku. Artystka koncertowała m.in. w USA, Kanadzie, Rosji i Francji. Jednak największy sukces przyszedł na początku lat 80., kiedy nagrała utwór "Nie było ciebie tyle lat". Wokalistka powiedziała nam o okolicznościach powstania tej piosenki oraz kolejnego hitu "Przeżyłam z tobą tyle lat" i nagrodach, które otrzymała. Mogliśmy również zobaczyć kreacje sceniczne Pani Krystyny. Czy artystka nadal koncertuje i nagrywa?

  Zespół Roan powstał w 1991 r. Od kilku lat grupa odnosi spektakularny sukces w Chinach ciesząc się tam statusem międzynarodowej gwiazdy. Jakiś czas temu zespół rozpoczął współpracę z chińskim wokalistą Da Shu. Zaprosiliśmy ich do Dzień Dobry TVN, aby zapytać, od kiedy zaczęli koncertować w Chinach, czy w Państwie Środka brakuje zespołów rockowych, jak brzmi płyta, którą tam nagrali i co się dzieje w czasie ich występów.

  Jakiś czas temu Edyta Górnik przeprowadziła się z Warszawy do Krakowa. Artystkę zaprosiliśmy do Dzień Dobry TVN, aby zapytać, czy ona i jej syn zaaklimatyzowali się już w nowym miejscu zamieszkania i gdzie dzisiaj wystąpi. Z wokalistką rozmawialiśmy również o jej linii ubrań i podejmowaniu ryzyka. O co Edyta zaapelowała do polityków?

  Gosia Andrzejewicz zadebiutowała na scenie 12 lat temu. W zeszłym roku na chwilę zniknęła z show-biznesu. Powodem tej absencji była ciąża piosenkarki. Teraz powraca z nową piosenką "Moc". W Dzień Dobry TVN powiedziała o wpływie macierzyństwa na jej życie, pracy nad kolejnym materiałem muzycznym, koncertach i planach na nadchodzące wakacje. Marcin Meller pokazał Gosi, jak metodą "na leniwca" może usypiać swojego synka. Mogliśmy też zobaczyć zdjęcie malucha.

  Dawid Podsiadło ma wielu fanów, a bilety na jego koncerty szybko się wyprzedają. Artysta zaprosił dziennikarkę Dzień Dobry TVN Gabi Drzewiecką za kulisy jednego z nich. Zobaczcie, jak Dawid i jego ekipa przygotowują się do występów, co popijają i jak się zabawiają zanim wyjdą na scenę.

  Gość Dzień Dobry TVN producent muzyczny Dawid Pham Ngoc mieszka w Polsce, ale jest znany bardziej poza granicami naszego kraju. Jego numery mają ponad 11 milionów odtworzeń. Ile czasu spędza przy komputerze? Co dla niego oznacza wyjazd do Stanów Zjednoczonych na koncerty? Czy udaje mu się zarabiać na milionach wyświetleń w internecie?

  Już 17 czerwca rozpocznie się 6. edycja Life Festival Oświęcim. W tym roku powstaną dwie sceny co oznacza więcej koncertów i więcej muzycznych wrażeń! O tym czego możemy się spodziewać po tegorocznym "LFO" opowiedzieli nam: Darek Maciborek, Kayah i Andrzej Pągowski.

  Łączą gatunki muzyczne i prowokują do poszukiwania nowych brzmień. Na czele tegorocznej edycji "Męskie Granie Orkiestra" stanął Andrzej Smolik. Kto znalazł się w jej składzie? Jak reagowała publiczność podczas koncertu nad Wisłą? Zobaczcie, w których miastach odbędą się koncerty!