"Hotel Paradise 7". Mocna wymiana zdań Karoliny i Marvina. "Łap samolot i wracaj. Będziesz miała okazję"

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise 7". odc. 16. Zaskakujące zachowanie Karoliny i Patryka
"Hotel Paradise 7". odc. 16. Zaskakujące zachowanie Karoliny i Patryka
wideo 2/3

Tak ostrej sprzeczki w tej edycji "Hotelu Paradise" jeszcze nie było. Padło wiele bolesnych słów, o których trudno będzie zapomnieć. Co sprowokowało Marvina i co zarzucił Karolinie? Jak ona zareagowała na oskarżenia swojego partnera?

"Hotel Paradise 7". Co się wydarzyło w 16. odcinku?

Karolina i Marvin już od dłuższego czasu nie potrafili dojść do porozumienia. Jedna sprzeczka goniła drugą, a niewyjaśnione spory się nawarstwiały. Oliwy do ognia dolał Patryk, który w ramach żartu, i tak też to odebrała Karolina, dotknął jej biustu. Marvin był świadkiem tej sytuacji. Bardzo nie spodobało mu się zarówno śmiałe zachowanie kolegi, jak i brak reakcji ze strony partnerki. Postanowili o tym porozmawiać w sypialni.

- Ale czerwoną flagę załapałaś - zaczął Marvin.

- Kiedy, gdzie, za co? - odparła Karolina.

- Tak dajesz się macać wszystkim? Za cycki? - kontynuował chłopak.

Uczestniczka programu była zaskoczona słowami swojego partnera. - Jakbyś nie zauważył, to ja nawet nie wiedziałam, w którym momencie to wyszło. Ja sobie tylko stałam. Co to w ogóle za tekst z twojej strony? To tak samo gdybyś stał na luzie, a któraś z dziewczyn by do ciebie podeszła i by cię złapała za krocze. I ja bym miała powiedzieć, że ty się dajesz macać? - skomentowała Karolina.

- Taka ostra jesteś, a nic nie powiedziałaś - stał przy swoim Marvin.

"Hotel Paradise 7". Kłótnia Karoliny i Marvina

Chłopak Karoliny wyjaśnił, że nie chciałby, żeby jego kobieta pozwalała na takie rzeczy.

- Jak ja mogę być pewien, że czegoś takiego nie zrobisz, skoro tak otwarcie ci to przychodzi i zostawiasz to bez komentarza? - zapytał. - Chodzi o szacunek do siebie, nie? - dodał.

Karolina nie zgodziła się ze swoim partnerem. Zdenerwowała się i wstała z łóżka. - Dla mnie taka rozmowa nie ma sensu. Ja chciałabym już wracać do domu - stwierdziła.

- No to łap samolot i wracaj. Będziesz miała okazję - odbił piłeczkę Marvin. - Ja cię nie będę trzymać - dodał.

Partnerzy nie szczędzili sobie mocnych słów. Ta rozmowa może być początkiem końca ich relacji.

- Ja naprawdę widzę z każdym dniem, że my coraz mniej pasujemy do siebie - stwierdziła Karolina.

- Czuję się zraniony, na pewno mnie to gdzieś dotknęło. Jest to coś, co daje mi do myślenia, biorąc pod uwagę tę górę uczuć i zawirowania, które miały miejsce w mojej głowie przez ostatnie dni. Jest mi trochę z tym ciężko - wyznał Marvin.

"Hotel Paradise 7". Gdzie i kiedy oglądać?

"Hotel Paradise 7" można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na antenie TVN7. Dłuższe odcinki i dodatkowe materiały dostępne są na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości