"Hotel Paradise 7". Roch i Justyna dopięli swego. Czy ich związek będzie zagrożeniem dla innych uczestników?

Autor:
Justyna
Piąsta
"Hotel Paradise 7". odc. 16. Zaskakujące zachowanie Karoliny i Patryka
"Hotel Paradise 7". odc. 16. Zaskakujące zachowanie Karoliny i Patryka
wideo 2/3

Minione Rajskie Rozdanie było pechowe dla Alicji, która musiała pożegnać się z programem. Z kolei jej były partner Roch stworzył parę z Justyną. Teraz będą mieli okazję się przekonać, czy naprawdę do siebie pasują. Z kolei Karolina i Marvin ciągle się sprzeczają. Nieporozumienia mogą zniszczyć romantyczne uczucie, które się miedzy nimi zrodziło.

"Hotel Paradise 7. Co się wydarzy w 16. odcinku?

Roch i Justyna już od kilku dni mieli się ku sobie, więc podczas Rajskiego Rozdania zostali parą. Wreszcie zamieszkają razem w pokoju i będą mieli więcej czasu, by lepiej się poznać. Z pewnością zbliży ich spanie w jednym łóżku, ponieważ już pierwszej wspólnej nocy zasną w czułych objęciach. Następnego dnia wciąż będą nierozłączni. Czyżby mieli szansę wysunąć się na prowadzenie i zostać najmocniejszym duetem w show?

W trakcie eliminacji Marvin uratował Karolinę przed opuszczeniem rajskiego hotelu. Co zaskakujące, gest, który miał przypieczętować ich relację, nie zmienił negatywnego nastawienia Karoliny do swojego partnera. Wciąż ma do niego wiele zarzutów i nazywa go narcyzem. Obawia się, że gdyby byli parą poza programem, ich związek szybko by się zakończył. Marvin ponownie wyciągnie rękę do partnerki i będzie chciał przeprowadzić poważną rozmowę. Czy uda im załagodzić konflikt?

Następnego dnia mieszkańcy willi otrzymają zaproszenie na sportową konkurencję. Tym razem to panowie będą ze sobą rywalizować. Co przygotowała dla nich Klaudia El Dursi? Kto zostanie zwycięzcą, a kto przegranym? Jakie będą tego konsekwencje? O tym przekonamy się w 16. odcinku "Hotelu Paradise".

"Hotel Paradise 7". Gdzie i kiedy oglądać?

"Hotel Paradise 7" można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na antenie TVN7. Dłuższe odcinki i dodatkowe materiały dostępne są na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości