Trwają zdjęcia do finałowej serii serialu "Szadź". Kiedy premiera czwartego sezonu?

Autor:
Dominika
Czerniszewska
Źródło:
Informacja prasowa
Tajemnice bohaterów serialu „Szadź”
Tajemnice bohaterów serialu „Szadź” Dzień Dobry TVN
wideo 2/14

Rozpoczęły się zdjęcia do czwartej serii jednego z najbardziej popularnych seriali Player Original pt. "Szadź". W rolach głównych widzowie ponownie zobaczą m.in. Macieja Stuhra, Aleksandrę Popławską, Karolinę Gorczycę oraz Piotra Trojana. Kto dołączył do obsady? Jak potoczą się losy bohaterów?

"Szadź 4" - czego mogą się spodziewać widzowie po ostatniej serii?

Piotr Wolnicki (Maciej Stuhr) odbywa karę w więzieniu, skąd usilnie stara się o kasację wyroku. Z zasięgu wzroku nie traci go Agnieszka Polkowska (Aleksandra Popławska), która obejmuje stanowisko po przechodzącym na emeryturę Suzinie (Mirosław Zbrojewicz). Jednak tych, którym zależy na sprawiedliwości jest więcej…

W ukryciu nadal pozostaje Maciek (Piotr Trojan), który konsekwentnie realizuje opracowany wspólnie z Piotrem Wolnickim tajny plan. Niespodziewany zwrot akcji sprawi, że kat sam stanie się ofiarą! Czy uzna to za formę odkupienia za swoje grzechy? I jaką prawdę o naturze seryjnego mordercy ujawni finałowy sezon?

"Szadź 4" - obsada

W rolach głównych widzowie ponownie zobaczą: Macieja Stuhra, Aleksandrę Popławską, Jowitę Budnik, Annę Cieślak, Karolinę Gorczycę, Bartosza Gelnera oraz Piotra Trojana. Natomiast do obsady nowych odcinków dołączyli: Karolina Kominek, Anna Radwan, Julia Wyszyńska, Mariusz Bonaszewski oraz Igor Kujawski.

Producentami serialu są Michał Kwieciński (Akson Studio) oraz Adrianna Przetacka (TVN Warner Bros. Discovery). Reżyseruje Anna Kazejak, a autorem zdjęć jest Mikołaj Łebkowski. Scenariusz pod nadzorem Ewy Popiołek, Anny Gronowskiej i Adrianny Przetackiej napisał Michał Godzic. Scenografię przygotowuje Joanna Wójcik, kostiumy – Wanda Kowalska, za charakteryzację odpowiada Dariusz Krysiak, a za obsadę Agnieszka Kozak. Kierownikiem produkcji jest Magdalena Badura.

"Szadź 4" - kiedy premiera finałowego sezonu?

Premiera finałowego sezonu "Szadzi" planowana jest na wiosnę 2024 roku.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Dominika Czerniszewska

Źródło: Informacja prasowa

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

Odkryj legendarne tytuły i zapomniane klasyki

Pozostałe wiadomości