"Hotel Paradise 7". Roch w ogniu pytań na Pandorze. Alicja nie gryzła się w język

"Hotel Paradise 7". Roch w ogniu pytań na Pandorze. Alicja nie gryzła się w język
"Hotel Paradise 7". Alicja i Roch dogryzają sobie
"Hotel Paradise 7". Alicja i Roch dogryzają sobie
"Hotel Paradise 7". Trudna rozmowa Karoliny i Marvina
"Hotel Paradise 7". Trudna rozmowa Karoliny i Marvina
"Hotel Paradise 7". Czy Krzysiek męczy Victorię w nocy?
"Hotel Paradise 7". Czy Krzysiek męczy Victorię w nocy?
Roch i Alicja przeżywają kryzys w związku. Kiedy ona chciała się zaangażować i lepiej go poznać, on zrozumiał, że woli stworzyć parę z Justyną. Sytuacja rozgrywa się na chwilę przed Rajskim Rozdaniem, więc emocje sięgają zenitu. Czy to koniec ich relacji?

"Hotel Paradise 7". Co się wydarzyło w 14. odcinku?

Pandora to jeden z najbardziej stresujących momentów w randkowym reality show. Tym razem uwaga uczestników skupiła się na Rochu. To właśnie on dostał najwięcej niewygodnych pytań.

- Czy jesteś tutaj, żeby grać, czy szukasz prawdziwej relacji? - zapytał Paweł.

- Bez wahania powiem, że nie jestem tutaj po to, żeby grać - odparł Roch. - Mam nadzieję, że wiele osób zrozumie, że nie mam łatwo. Chciałem spróbować zbudować tu coś z Alą, ale przekonałem się, że chciałbym pozostawić to na takiej stopie przyjacielskiej. Jest mi jej bardzo żal, że to tak wyszło - tłumaczył.

Chwilę później czekał go kolejny cios. - Czy Alicja może mieć pewność, że jesteś wobec niej szczery - przeczytała Wiktoria.

Roch z pewnością w głosie odpowiedział.

- Tak i chyba to dzisiaj potwierdziłem. Nie wiedziałem wczoraj, jaką podejmę decyzję. Dowiedziałem się dziś podczas naszego wypadu. Chciałem być z nią szczery cały czas, więc jak najszybciej tylko się dało jej o tym powiedziałem - skwitował uczesynik.

"Hotel Paradise 7". Starcie Rocha i Alicji

Alicja wyglądała na rozczarowaną, gdy słuchała tłumaczeń Rocha. Kolejne pytanie jeszcze bardziej wznieciło nerwową atmosferę w trakcie Pandory.

- Do Rocha. Dlaczego spędza czas ze wszystkimi oprócz Ali? - przeczytała Karolina.

- Wydawało mi się, że tak nie jest. Pierwszą noc spędziliśmy na godzinnej rozmowie. Ostatnie dni może nam po prostu nie sprzyjały do tego, żebyśmy tak często spędzali czas. Przyznałem się do tego błędu. Uważam, że mogłem więcej czasu poświęcić Ali - podkreślił Roch.

- Nie no akurat to nie jest prawda - wtrąciła się Alicja. Cały czas mówiłeś, że poświęcasz mi najwięcej czasu, co nie było prawdą. Mówiłeś mi to w twarz. (...) Nie spędziliśmy czasu sam na sam, który byłby z twojej inicjatywy. Wchodząc z tobą w relację, liczyłam na to, że jeśli zobaczysz, ile ja jej poświęcam czasu, to zdasz sobie sprawę, że też będziesz musiał trochę czasu poświęcić, żeby się poznać. A my nie spędziliśmy czasu razem. Nieważne. Cieszę się, że powiedziałeś mi szczerze, bo wolę taką sytuację jak teraz. Jak odpadnę, to przynajmniej będę wiedziała, że wszystko miałam klarowne. Wolę to, niż gdybyś miał być ze mną na siłę - podsumowała uczestniczka.

Roch nie ukrywa, że chciałby stworzyć relację z Justyną. Singielka odwzajemnia jego uczucia, więc wiele wskazuje na to, że podczas najbliższego Rajskiego Rozdania zostaną parą. Czy rzeczywiście tak się wydarzy? O tym przekonamy się już w 15. odcinku "Hotelu Paradise".

"Hotel Paradise 7". Gdzie i kiedy oglądać?

"Hotel Paradise 7" można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na antenie TVN7. Dłuższe odcinki i dodatkowe materiały dostępne są na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: Player.pl

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?