Olivier Janiak świętuje 49. urodziny. "Czuje wdzięczność"

Źródło: Dzień Dobry TVN
Jakie były początki w TVN
Jakie były początki w TVN
Martyna Wojciechowska świętuje urodziny!
Martyna Wojciechowska świętuje urodziny!
Ryan Gosling obchodzi dziś 41. urodziny
Ryan Gosling obchodzi dziś 41. urodziny
Tata Magdy Gessler świętuje 90. urodziny
Tata Magdy Gessler świętuje 90. urodziny
Krzysztof Krawczyk obchodziłby dziś 75. urodziny
Krzysztof Krawczyk obchodziłby dziś 75. urodziny
Olivier Janiak od wielu lat gości na ekranach naszych telewizorów. Przystojny prezenter bardzo szybko zyskał sympatię widzów, szczególnie damskiego grona odbiorców. Z okazji 49. urodzin przypominamy życiorys dziennikarza.

Olivier Janiak – świętuje urodziny

Olivier Janiak ma powody do świętowania. 17 maja obchodzi bowiem 49. urodziny. Z tej okazji w mediach społecznościowych pochwalił się nowym zdjęciem, które opatrzył sentymentalnym opisem. Dziennikarz podziękował wszystkim za to, co spotkało go na prywatnej i zawodowej drodze przez wszystkie lata życia.

- tempus fugit” czas płynie, nieubłaganie, dziś są moje urodziny, dobry moment, by podziękować za wszystko, co mnie spotkało dotąd: ludzie, sytuacje, miejsca, spotkania, rozmowy, wzruszenia, emocje. Czuje wdzięczność i bardzo dziękuję za wszystko!!! 50 nadchodzi !!! LAST HAPPY BIRTHDAY – przyznał.

Pod postem fani i znajomi licznie składali Olivierowi życzenia.

- "Spełnienia w każdym sensie, Jesteś super pod każdym względem", "tak trzymać najlepszego Oli", "U Pana jedynie włosy i broda jakby "bardziej szlachetniejsze", ale w jakimś sensie czas się dla Pana zatrzymał", "Dużo dobrych chwil, samych dobrych dni" – czytamy.

Olivier Janiak – początki kariery

Olivier Janiak, a właściwie Piotr Michał Janiak to polski dziennikarz, prezenter telewizyjny, konferansjer, a także model pochodzący z Krotoszyna. Nieprzerywanie od 1999 roku związany jest ze stacją TVN. Początkowo dziennikarz pracował w biurze reklamy, następnie został prezenterem stacji. Początki pracy z kamerą widzowie mogli podziwiać w programie Big Star Party. W 2001 roku Olivier został gospodarzem programu "Co za tydzień".

Dodatkowo współprowadził programy Co za noc czy Dzień dobry TVN, prowadził wakacyjny cykl programów Miss Polonia 2001 i 2003 oraz programy Kierunek Sopot i Projekt plaża, którego był pomysłodawcą. Przez pięć lat pełnił też funkcję redaktora naczelnego magazynu dla mężczyzn Malemen. Następnie został redaktorem naczelnym kwartalnika "Elle Man".

Olivierowi nie można odmówić także wielu talentów. Prezenter w 2005 roku wygrał Taniec z gwiazdami. Na swoim koncie ma także projektowanie mebli oraz butów.

Prezenter od 2006 wykazuje się także dobrym sercem i chęcią pomocy ubogi. Olivier jest bowiem  producentem kalendarza charytatywnego pt. Dżentelmeni. Dochód z jego sprzedaży przeznaczany jest na zakup butów dzieciom z ubogich rodzin.

Olivier Janiak - rodzina

Olivier Janiak jest także spełnionym mężem i ojcem dzieci. Z Karoliną Malinową poznał się przez przypadek w 2002 roku podczas pokazu. Między modelką a dziennikarzem coś ewidentnie zaiskrzyło. Jednak na pierwszą randkę umówili się dopiero rok później. Kolejne spotkania zbliżały do siebie partnerów. W 2003 roku para wzięła ślub cywilny. Następnie odbył się huczny ślub kościelny w romańskiej kaplicy w Tumie.

Owocem miłości są synowie. Karolina i Olivier doczekali się trzech synów: Fryderyka (ur. 2009), Christiana (ur. 2011) i Juliana (ur. 2013).

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości