Adam Zdrójkowski o zmianach w życiu. "Nieważne gdzie mnie ktoś wrzuci, poradzę sobie"

Adam Zdrójkowski zmienił się po udziale w "Azji Express". "Nikt mi nie musi pomagać"
Jak udział w "Azji Express" zmienił Adama Zdrójkowskiego?
Jak udział w "Azji Express" zmienił Adama Zdrójkowskiego?
"Azja Express". Paulina Krupińska o tęsknocie za dziećmi
"Azja Express". Paulina Krupińska o tęsknocie za dziećmi
"Azja Express" powraca!
"Azja Express" powraca!
"Azja Express" - zwiastun nowego sezonu
"Azja Express" - zwiastun nowego sezonu
Kasia i Andrzej Gąsienicowie wzięli udział w "Azji Express"
Kasia i Andrzej Gąsienicowie wzięli udział w "Azji Express"
Adam i Dariusz Zdrójkowscy pożegnali się z programem "Azja Express" tuż przed wielkim finałem. Ojciec i syn dzielnie walczyli przez wiele tygodni, przemierzając najpierw Turcję, a następnie Gruzję. Choć ich przygoda się zakończyła, to jednak młody aktor nie ma wątpliwości, że to, co przeżył podczas wyprawy, na długo zostanie w jego pamięci. Czego się o sobie dowiedział i jak podróż w ekstremalnych warunkach na niego wpłynęła?

Adam Zdrójkowski w "Azji Express"

Uczestnicy "Azji Express" często podkreślają w wywiadach, że udział w tym telewizyjnym show całkowicie odmienił ich życie. Po powrocie z ekstremalnej wyprawy, kiedy to musieli prosić o jedzenie, nocleg i łapać stopa, przewartościowali wiele spraw i zaczęli bardziej doceniać to, co mają. Nie przejmują się już błahostkami. Czy Adam też przeszedł przemianę?

- Tak, na pewno. Większość uczestników jest ode mnie starsza, więc pewnie mają jeszcze więcej doświadczeń życiowych. Ja jestem stosunkowo młodą osobą, która dopiero to doświadczenie zbiera. Mnie przede wszystkim ten program nauczył tego, że jestem w stanie wstać z kanapy i jeździć przez miesiąc po całym świecie autostopem i nikt mi nie musi pomagać w tym. Umiem przede wszystkim się zorganizować, umiem czytać mapę. Wiem, że nieważne gdzie mnie ktoś wrzuci, to sobie poradzę. Wystarczy mi plecak, łyżka, kompas i sobie dojadę do miejsca, gdzie ktoś mi każe - podkreślił Zdrójkowski w rozmowie z Justyną Piąstą z redakcji dziendobry.tvn.pl.

Adam Zdrójkowski o relacji z ojcem

W programie mogliśmy obserwować, jak Adam i jego tata Dariusz radzą sobie w trudnych, stresujących i bardzo emocjonujących momentach. Zdarzały się im kłótnie, ale nie trwały zbyt długo. Z każdej sprzeczki wyciągali wnioski i to jeszcze bardziej zacieśniało ich więź.

- Ja z tatą nigdy nie miałem okazji takiej przygody przeżyć i pewnie nie będę miał już więcej okazji. To było super doświadczenie, że mogłem poznać go jeszcze bardziej i sprawdzić się z nim w różnych kryzysowych sytuacjach. To na pewno umocniło naszą relację. Ta podróż zmienia człowieka pod względem myślenia. Uświadomiłem sobie, że mogę dużo rzeczy, naprawdę. Dla mnie surrealistyczne było wstawanie o 5:00 rano i później chodzenie do 23:00. Gdybym miał to zrobić w Warszawie, tobym w życiu o tym nie pomyślał. A teraz wolę wyjść sobie na spacer, zostawiam samochód, jeżdżę na rowerze. (...) Na pewno zmienia to życie pod wieloma względami - podsumował Adam.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: TVN/Piotr Mizerski

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Apokalipsa w galerii sztuki
Materiał promocyjny

Apokalipsa w galerii sztuki