Pola Wiśniewska urodziła. Dumny tata pokazał wyjątkową ilustrację

Źródło: Dzień Dobry TVN
Co nowego w show-biznesie?
Co nowego w show-biznesie?
Samotność w macierzyństwie
Samotność w macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Kasia Sokołowska o macierzyństwie
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Paulina Krupińska-Karpiel o macierzyństwie. "Dzieci osób publicznych mają przerąbane"
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Joanna Krupa o zdrowiu i macierzyństwie
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Rodzicielstwo bliskości – przepis na szczęśliwe dziecko?
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Powrót do pracy po urlopie macierzyńskim
Kamila Kamińska o macierzyństwie
Kamila Kamińska o macierzyństwie
Michał i Pola Wiśniewscy mają powody do radości. Na świat przyszedł ich drugi wspólny syn, któremu nadali oryginalne imiona. Dumni rodzice pochwalili się w mediach społecznościowych wyjątkową ilustracją.

Pola Wiśniewska urodziła

Historia miłości Michała i Poli Wiśniewskich to gotowy scenariusz komedii romantycznej. Czerwonowłosy wokalista związał się ze swoja ukochaną w 2019 roku. Rok później wzięli ślub. Pod koniec stycznia 2021 roku urodził się ich pierwszy wspólny syn Falco Amadeus. Teraz pojawił się na świecie drugi chłopiec o imieniu Cloë.

Frontman zespołu Ich Troje jest głową dużej, patchworkowej rodziny. Ma jeszcze czworo dzieci z poprzednich małżeństw. Ze związku z Martą Wiśniewską urodzili się Xavier i Fabienne. Ze swoją trzecią żoną Anną Świątczak ma dwie córki - Etiennette i Vivienne. Pola jest czwartą żoną Michała. Poznając gwiazdora, również miała już czwórkę dzieci.

Mały Noël Cloé jest drugim wspólnym synem Wiśniewskich, ale szóstym dzieckiem zarówno dla Michała, jak i dla Poli. Łącznie mają dziesięcioro pociech.

Reporterka Sandra Hajduk-Popińska mówiła w Dzień Dobry TVN, jak nazywają się pozostałe pociechy Michała Wiśniewskiego.

- Przypomnijmy pozostałe dzieci Michała, czyli Xavier Michał, Fabienne Marta, Etiennette Anna, Vivienne Anna i Falco Amadeus to są dzieci Michała, których wygląd i wizerunek już znamy, ponieważ pokazuje je w mediach społecznościowych - zaznaczyła.

Michał Wiśniewski znów został ojcem

Dumny tata pochwalił się na Instagramie wyjątkową ilustracją, dzięki której wiemy, że na świat przyszedł jego kolejny syn. To dość oryginalna forma informowania fanów o narodzinach dziecka, ponieważ zazwyczaj rodzice w takich momentach publikują zdjęcie maluszka.

Tym razem Michał i Pola postanowili posłużyć się specjalnie na tę okazję przygotowaną, zachowaną w kolorze niebieskim grafiką, na której widnieje napis: "Witamy na świecie! Noël Cloé Wiśniewski".

Pod postem nie zabrakło gratulacji od fanów lidera Ich Troje:

- Wow, już? Szybka akcja!

- Gratuluję. Oby rósł zdrowo.

- Zdrówka i dbajcie o siebie.

- Gratulacje dla Was i zdrowia dla młodego, i reszty ferajny - czytamy w komentarzach internautów.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Zobacz program na platformie VOD.pl. Wszystkie odcinki oraz Dzień Dobry TVN Extra znajdziesz też na Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Justyna Piąsta

Źródło zdjęcia głównego: MWMEDIA

podziel się:

Pozostałe wiadomości