Ich Troje

  Ich Troje

  Michał Wiśniewski to jeden z najpopularniejszych polskich wokalistów. Artysta nie stroni od mediów społecznościowych i chętnie dzieli się z fanami swoim życiem prywatnym. Teraz muzyk pokazał swojego brata. Czy są do siebie podobni? Zobaczcie sami!

  Na 9. płytę zespołu Ich Troje jego fani czekali aż 9 lat. Czemu tak długo? W Dzień Dobry TVN gościliśmy frontmena zespołu Michała Wiśniewskiego i 7. już kobiecy głosi zespołu - Agatę Buczkowską. Jaka jest ich najnowsza płyta? Na scenie Dzień Dobry TVN zespół Ich Troje wykonał piosenkę "Anioły". Podoba się Wam?

  Jak sam mówi, popełnił masę błędów, ale niczego nie żałuje. Niedawno skończył 45. lat. O miłości, karierze i życiu, tym prywatnym i tym w świetle reflektorów, Kindze i Piotrowi opowiedział Michał Wiśniewski: "Dla mnie liczy się grupa przyjaciół, którzy mnie znają i te osoby, które mogę spotkać na swojej drodze, które wiedzą, że ja jestem całkiem normalnym facetem".

  Jubileuszową trasę koncertową Ich Troje kończył wielki finałowy występ zespołu. Na scenie - obok Michała Wiśniewskiego - pojawili się: byłe wokalistki grupy - Justyna Majkowska i Anna Świątczak oraz Jacek Łągwa. Tęsknili za sobą? Co się dzieje w ich życiu? Z muzykami rozmawiała dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska.

  Zespół Ich Troje obchodzi dwudziestolecie działalności. W tym czasie zdobyli wszystko, co można sobie wymarzyć: miliony fanów na koncertach i miliony sprzedanych egzemplarzy płyt. Do Dzień Dobry TVN zaprosiliśmy lidera zespołu Michała Wiśniewskiego, by zapytać go, jak z perspektywy czasu ocenia to, co wydarzyło się przez te lata. Obok niego na kanapie zasiadła obecna wokalistka Ich Troje Marta Milan. Opowiedziała nam, jak trafiła do zespołu.

  Ich Troje istnieje na rynku muzycznym 20 lat. Dziennikarka Dzień Dobry TVN Agnieszka Jastrzębska odwiedziła salę prób, w której zespół przygotowuje się do swojego jubileuszowego koncertu. Dowiedziała się, co Michał Wiśniewski ze swoją ekipą przygotowuje dla fanów. Czy - mimo "wszywki" - wzniesie toast z okazji dwudziestolecia?

  Tylko u nas: była wokalistka Ich Troje - Justyna Majkowska - ze swoim pierwszym solowym projektem. Wystąpiła na scenie Dzień Dobry TVN z utworem "Tysiąc słów o miłości". Jak oceniacie tę piosenkę jej występ?