Françoise Hardy nie żyje, spełnione marzenie Martyny Wojciechowskiej i kontrowersje wokół występu zespołu Ich Troje. Oto najważniejsze newsy dnia

Podsumowanie środy, 12 czerwca
Dzień Dobry TVN w środę, 12 czerwca 2024 r. Co będzie w programie?
Dzień Dobry TVN w środę, 12 czerwca 2024 r. Co będzie w programie?
Jak rozmawiać z psem - nadreaktywność napisy
Jak rozmawiać z psem - nadreaktywność napisy
Agresja i lęk u psa
Agresja i lęk u psa
Dorastała na planie serialu “Na Wspólnej” - napisy
Dorastała na planie serialu “Na Wspólnej” - napisy
Dopasuj strój do siebie - napisy
Dopasuj strój do siebie - napisy
“Lady Love” w roli głównej Anna Szymańczyk - napisy
“Lady Love” w roli głównej Anna Szymańczyk - napisy
Szkołę da się lubić - napisy
Szkołę da się lubić - napisy
Szkołę da się lubić
Szkołę da się lubić
Aura - “Plan doskonały”
Aura - “Plan doskonały”
Pogoda z mistrzami karate
Pogoda z mistrzami karate
Co nowego w show-biznesie?
Co nowego w show-biznesie?
Truskawkowe propozycje od sióstr Pszczółek
Truskawkowe propozycje od sióstr Pszczółek
Rewolucja seksualna po polsku
Rewolucja seksualna po polsku
Newsy w DDTVN
Newsy w DDTVN
Anna Szymańczyk - jej droga do kariery napisy
Anna Szymańczyk - jej droga do kariery napisy
Mandaty za granicą - napisy
Mandaty za granicą - napisy
Newsy w DDTVN
Newsy w DDTVN
Samotność - choroba naszych czasów - napisy
Samotność - choroba naszych czasów - napisy
Na czym polega fenomen krasnali ogrodowych? - napisy
Na czym polega fenomen krasnali ogrodowych? - napisy
Kris Forbot - chłopak z gitarą
Kris Forbot - chłopak z gitarą
W środę, 12 czerwca w dziendobry.tvn.pl pisaliśmy między innymi o śmierci Françoise Hardy, spełnionym marzeniu Martyny Wojciechowskiej oraz kontrowersjach wokół występu Ich Troje. W mediach pisano również o pobycie Oprah Winfrey w szpitalu oraz publikacji nowego zdjęcia księżnej Kate. O czym jeszcze warto dziś wiedzieć?

Françoise Hardy nie żyje

Françoise Hardy, legenda francuskiej sceny muzycznej i ikona lat 60. nie żyje. Jednym z przebojów artystki był utwór z 1962 roku "Tous les garçons et les filles". Gwiazda, która od 20 lat zmagała się z nowotworem odeszła w wieku 80 lat 11 czerwca 2024 roku. Informacje o śmierci piosenkarki przekazał jej syn - Thomas Dutronc.

Martyna Wojechowska i jej marzenie

Martyna Wojciechowska spełniła swoje marzenie - na platformie streamingowej MAX zagościła produkcja "Hope", która powstała z inicjatywy podróżniczki. Film dokumentalny przedstawia historię Nigeryjskich dzieci, oskarżanych o czary. Produkcja przedstawia historię tytułowego Hope'a, który został uratowany przez duńską pracowniczkę humanitarną Anje Ringgren Loven.

Oprah Winfrey w szpitalu

Oprah Winfrey trafiła do szpitala na skutek grypy żołądkowej. Osłabiona 70-latka wymagała hospitalizacji, została przebadana i podano jej kroplówkę z powodu odwodnienia. Informację na temat stanu zdrowia gwiazdy przekazała Gayle King podczas transmisji na żywo.

- Zatrzymały ją jakieś dolegliwości brzuszne, chyba grypa żołądkowa. Lało się z dwóch stron. Nie chcę wdawać się w szczegóły, ale ostatecznie wylądowała w szpitalu z powodu odwodnienia i podano jej kroplówkę. To była bardzo poważna sprawa, ale nic jej nie będzie - wyjawiła prezenterka.

Kontrowersje wokół Ich Troje

Na tegorocznym festiwalu Jurka Owsiaka Pol'and'Rock Festival wystąpi zespół Ich Troje. Ogłoszenie słynnej grupy wzbudziło jednak w sieci sporo kontrowersji, część fanów wydarzenia uznała, że band nie pasuje do charakteru festiwalu. Jurek Owsiak postanowił skomentować swoją decyzję.

- Wykonałem gest już kilka tygodni temu. Osobiście zadzwoniłem do Michała i osobiście zaprosiłem go na Małą Scenę - wyjaśnił Jurek Owsiak w audycji  "Zaraz Będzie Ciemno".

Nowe zdjęcie księżnej Kate

Po kilku miesiącach przerwy pałac Kensington podzielił się zdjęciem księżnej Kate. Od kiedy żona księcia Williama wyznała publicznie, iż mierzy się z chorobą nowotworową, w mediach próżno było szukać jej fotografii. Choć ujęcie nie jest nowe, jest to pierwszy raz po długim czasie, gdy wspomniano o księżnej na profilu. W poście poruszono kwestie związane z ochroną środowisk

.- Wodorosty są jednym z najbogatszych zasobów planety i stanowią potencjalne rozwiązanie niektórych z największych problemów środowiskowych odczuwanych na całym świecie. Zapoznajcie się z dotychczasową podróżą - czytamy.

Lara Gessler o życiu prywatnym

Lara Gessler w cyklu #BezCukru otworzyła się nie tylko na tematy zawodowe, ale opowiedziała także o życiu osobistym. Gwiazda zdradziła kulisy prowadzenia biznesu, otworzyła się też na temat związany ze śmiercią ojca oraz ucięła komentarze związane ze swoim małżeństwem. Przypomnijmy, że gdy na świecie pojawił się jej syn Bernard, jej partner Piotr Szeląg miał wyprowadzić się do hotelu.

- Potrzebował tego czasu, jemu to dobrze zrobiło, ja miałam osoby, które też się mną zajęły, nie byłam sama. On też wolałby być, kto by nie chciał być po narodzeniu synka na miejscu. To nie było dla niego super, to była konieczność, która zaszła. Jestem tu po jego stronie i nigdy w życiu bym tego nie wypomniała i nie mam do niego pretensji - tłumaczyła Lara Gessler.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady. 

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: DDTVN

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla