Po długiej przerwie Pałac Kensington opublikował zdjęcie Kate. Zawiera ważne przesłanie

Tekst akapitu - 2024-06-12T100640
Źródło: Dzień Dobry TVN
Kate Middleton – wzorowa przyszła królowa?
Kate Middleton – wzorowa przyszła królowa?
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Po kilku miesiącach przerwy, pałac Kensington opublikował zdjęcie księżnej Kate. Żona księcia Williama zmaga się z nowotworem, dlatego każda informacja na temat członkini rodziny królewskiej cieszy się zainteresowaniem wśród internautów. Nowy post z wizerunkiem Kate ma ważne przesłanie.

Choroba księżnej Kate

W marcu tego roku księżna Kate poinformowała w krótkim nagraniu, że zmaga się z nowotworem. Od tamtej pory żona księcia Williama nie pokazuje się publicznie. - W styczniu przeszłam operację i wówczas mój stan nie był związany z nowotworem. Operacja zakończyła się pomyślnie, jednak testy przeprowadzone po zabiegu wykazały obecność raka. W związku z tym mój zespół medyczny zalecił, abym zapobiegawczo poddała się chemioterapii - przekazała wówczas żona księcia Williama.

Zarówno Brytyjczycy, jak i fani rodziny królewskiej ubolewają nad nieobecnością Kate. Przed ogłoszeniem choroby, księżna chętnie angażowała się w królewskie obowiązki, a także udzielała się charytatywnie. Na początku czerwca, książę William opowiedział dziennikarzom, jak czuje się jego żona, która aktualnie przechodzi chemioterapię.

- Jest lepiej, dziękuję. Tak bardzo chciałaby tu dzisiaj być - tłumaczył William podczas obchodów 80. rocznicy lądowania wojsk aliantów w Normandii.

Pałac opublikował fotografię księżnej

Fani rodziny królewskiej wciąż pilnie obserwują media społecznościowe rodziny królewskiej, czekając na nowe informacje dotyczące księżnej i jej powrotu do zdrowia. Pałac Kensington opublikował właśnie fotografię Kate. To pierwszy znak obecności księżnej od miesięcy.

Na InstaStories profilu księżnej i księcia Walii pojawiło się zdjęcie Kate i od razu stało się sensacją w sieci. Choć fotografia nie jest nowa, jest to pierwszy raz po długim czasie, gdy wspomniano o Middleton na profilu. W poście poruszono kwestie związane z ochroną środowiska.

- Wodorosty są jednym z najbogatszych zasobów planety i stanowią potencjalne rozwiązanie niektórych z największych problemów środowiskowych odczuwanych na całym świecie. Zapoznajcie się z dotychczasową podróżą - czytamy.

Zdjęcie księżnej Kate
Zdjęcie księżnej Kate
Źródło: InstaStories

Do tej pory nie podano oficjalnej daty powrotu księżnej do pełnienia królewskich obowiązków. Według "Daily Beast" nie stanie się to wcześniej niż z początkiem 2025 roku. 

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady

Zobacz także:

Autor: Aleksandra Matczuk

Źródło: Instagram

Źródło zdjęcia głównego: GettyImages / Samir Hussein / Contributor

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?
Materiał promocyjny

Jaką torbę materiałową wybrać na lato?

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla
Materiał promocyjny

Przepisy na aromatyczne marynaty do dań z grilla