Książę William odniósł się do stanu zdrowia księżnej Kate. "Przykro mi"

Samotna wizyta księcia Williama
Źródło: Dzień Dobry TVN
Kate Middleton – wzorowa przyszła królowa?
Kate Middleton – wzorowa przyszła królowa?
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Książę William spełnia królewskie obowiązki i spotyka się z poddanymi w różnych zakątkach Wielkiej Brytanii. Podczas ostatniej wizyty w liceum w środkowo-zachodniej Anglii wyraźnie brakowało mu towarzystwa Kate Middleton. Co na temat swojej ukochanej zdradził książę?

Samotna wizyta księcia Williama

To była niezwykła wizyta księcia Williama. Choć do rodziny królewskiej każdego dnia spływają setki listów od poddanych, wiadomość od 12-letniego Freddiego szczególnie chwyciła za serce monarchę. Chłopiec zaprosił królewską parę do swojego liceum - St Michaels's Church of England, gdzie chciał zaprezentować swoją szkolną inicjatywę na rzecz zdrowia psychicznego uczniów. Jak podało DailyMail, książę William miał przyznać, iż "list od Freddiego był wyjątkowo dobrze zredagowany, dlatego musiał się tam zjawić".

Następca tronu przybył do szkoły sam najprawdopodobniej ze względu na stan zdrowia księżnej Kate, która jeszcze nie dawno poddawana była chemioterapii zapobiegawczej.

- Przykro mi, że Kate nie mogła tu być ze mną. Gdyby się zjawiła - byłaby zachwycona - stwierdził monarcha. 

Książę William przybył do liceum w tajemnicy, by zrobić niespodziankę Freddiemu i jego klasie. Monarcha odbył w ten sposób pierwszą z trzech zaplanowanych podróży po West Midlands w środkowo-zachodniej Anglii.

Kate Middleton - stan zdrowia

Kate Middleton od stycznia 2024 roku mierzy się z problemami zdrowotnymi. Choć przez długi czas jej stan był utrzymywany przez Pałac Buckingham w tajemnicy. Media dotarły do informacji, iż jej pobyt w szpitalu związany był z zaplanowaną operacją jamy brzusznej. Dopiero 22 marca stacja BBC wyemitowała oświadczenie 42-latki, w którym osobiście przekazała informacje na temat swojej choroby nowotworowej. Kate przeszła chemioterapię zapobiegawczą i zapewniła poddanych, iż czuje się już lepiej.

O szczegółach na temat aktualnego stanu zdrowia księżnej na razie nic nie wiadomo. Kate Middleton miała powrócić do królewskich obowiązków po świętach wielkanocnych, jednak jedyna wieść, która w ostatnim czasie dotarła do poddanych to nowe zdjęcie księcia Louisa, wykonane przez jego mamę.

Przypomnijmy, że w marcu poza chorobą Kate dużo mówiło się o jej fotograficznej wpadce. Portret rodzinny został poddany nieudanemu retuszowi. Po kilku dniach księżna Walii przyznała w oświadczeniu, iż faktycznie poprawiła je, ponieważ zajmuje się tym hobbystycznie. Nowe zdjęcie przyszłego następcy tronu zostało przyjęte przez poddanych z dużo większym entuzjazmem.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Zofia Wierzcholska

Źródło: dailymail.co.uk

Źródło zdjęcia głównego: WPA Pool / Pool/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?
Materiał promocyjny

Jak i gdzie zmierzyć skład ciała?