Księżna Kate opublikowała nowe zdjęcie. To dla niej bardzo wyjątkowy dzień

Źródło: Dzień Dobry TVN
Kreacje, które pokochały księżna Diana i Madonna
Kreacje, które pokochały księżna Diana i Madonna
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Królowa Elżbieta II odeszła w wieku 96 lat
Świat żegna Królową Elżbietę II
Świat żegna Królową Elżbietę II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Platynowy jubileusz królowej Elżbiety II
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Elżbieta II od 70 lat na tronie
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Królowa Elżbieta II odpisała na list Wanessy
Księżna Kate ostatnio nie miała zbyt dobrej passy w mediach społecznościowych. Przerobione rodzinne zdjęcie skończyło się wpadką, o której mówił cały świat. Teraz ulubienica Brytyjczyków dodała nowe zdjęcie swojego autorstwa. Nie zabrakło słów zachwytu nad portretem Louisa.

Księżna Kate i wpadka na Instagramie

Księżna Kate nieco ponad miesiąc temu była na językach mediów na całym świecie, nie za sprawą swojego stanu zdrowia, a wpadki fotograficznej. Dokładnie 10 marca Książę William w imieniu swoich bliskich opublikował rodzinne zdjęcie. Tego dnia w Wielkiej Brytanii obchodzony jest Dzień Matki. Na fotografii mogliśmy zobaczyć wówczas Kate w towarzystwie Louisa, Charlotte i George'a.

Zdjęcie wzbudziło kontrowersje, ze względu na nieudany retusz. Księżna Walii przyznała się w oświadczeniu, że próbowała je edytować, czy zajmuje się obok fotografii hobbystycznie. Pisaliśmy o tym tutaj. Sprawą zajęli się nawet administratory Instagrama, oznaczając je jako przerobione. Kate Middleton jednak nie poddaje się i publikuje kolejne kadry.

Księżna Kate pokazała zdjęcie syna

Tym razem księżna Kate na oficjalnym koncie swoim i swojego męża, opublikowała zdjęcie ich syna Louisa. Chłopiec skończył 6 lat, o czym dumna mama postanowiła poinformować za pomocą samodzielnie wykonanej fotografii.

- Wszystkiego najlepszego, Louis! Dziękujemy za wszystkie życzenia - czytamy.

Pod uroczym kadrem chłopca pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których obok życzeń urodzinowych czytamy słowa zachwytu. - Louis wygląda na tym zdjęciu jak George - napisał jeden z internautów. - Och, jakie piękne zdjęcie! Co za wspaniały uśmiech dla ukochanej mamy. Dziękujemy Księciu i Księżnej Walii za tę cudowną niespodziankę - dodał ktoś inny. - Mamy nadzieję, że masz dziś cudowny dzień Louis! - czytamy.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Chris Jackson/Getty Images

podziel się:

Pozostałe wiadomości

Julia Wieniawa podbija Cannes
Materiał promocyjny

Julia Wieniawa podbija Cannes