Roksana Węgiel zrezygnowała ze studniówki. Wokalistka podała mocny argument

Dorastała na naszych oczach - pełnoletnia Roxie Węgiel
Dorastała na naszych oczach - pełnoletnia Roxie Węgiel
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Patrycja Markowska wraca do korzeni
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Nowy singiel i nowa Ania Karwan
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Shaggy o nowym projekcie ze Stingiem i… Sinatrą
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Papa Dance i Artur Rojek połączyli siły
Dzień Polskiej Muzyki
Dzień Polskiej Muzyki
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Jan Lisiecki – wirtuoz pięknych wspomnień
Muzyka inspirowana naturą
Muzyka inspirowana naturą
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
Leśna muzyka Dawida Podsiadło
18-letnia Roksana Węgiel w jednym z ostatnich wywiadów opowiedziała o swoich najbliższych planach. Artystka wyjawiła m.in. że nie zamierza uczestniczyć w balu przedmaturalnym. Skąd ta decyzja?

Roksana Węgiel nie idzie na studniówkę

Przed Roksaną Węgiel pracowity czas. Niedługo ukaże się jej nowa płyta "13+5", a w maju br. przystąpi do egzaminu dojrzałości. - Zaciskam zęby i powoli się przygotowuję. Zależy mi, aby jak najlepiej zdać maturę - podkreśliła w wywiadzie dla brzesko.naszemiasto.pl.

18-letnia artystka - w przeciwieństwie do swoich rówieśników - nie zamierza bawić się na balu przedmaturalnym. - Nie idę na studniówkę. Tak sobie postanowiłam. Nie jestem zbyt zżyta ze swoją klasą, więc stwierdziłam, że zrezygnuję. Mam na ten czas zaplanowane inne działania związane z nową płytą, więc uznałam, że tak będzie lepiej - uargumentowała swoją decyzję w rozmowie z portalem.

Jak wyznała w styczniu br. na kanapach Dzień Dobry TVN, odniesienie sukcesu zweryfikowało bowiem jej znajomości. - Oczywiście ci pseudo-przyjaciele - ich już nie ma w moim życiu. Teraz są ze mną tylko najbliżsi, których znam od lat - wyjaśniła wokalistka.

Roksana Węgiel - czy zamierza pójść na studia?

Młoda piosenkarka zaliczyła już egzaminy klasyfikujące z każdego przedmiotu i rozmyśla nad dalszą edukacją.

- Jeśli zdam maturę, to będę mogła pójść na studia w dowolnym czasie. Jestem bardzo spontaniczną osobą i wszystko się u mnie zmienia jak w kalejdoskopie. Również i ta kwestia. Nie mówię więc nie. Jeśli miałabym studiować, to na pewno byłby to jakiś kierunek artystyczny. Na razie nie mam jednak sprecyzowanych planów. Zobaczymy, co będzie - tłumaczyła Roksana Węgiel brzeskiemu portalowi.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło: brzesko.naszemiasto.pl

Źródło zdjęcia głównego: Wojciech Olkusnik/East News

podziel się:

Pozostałe wiadomości